Życzenia z okazji rozpoczynających się wakacji

Wraz z brzmieniem ostatniego dzwonka życzymy Państwu przede wszystkim odpoczynku, spokoju i błogiego relaksu. Niech – po tak nieprzewidywalnym i pełnym wyzwań roku – wakacje dadzą wytchnienie od codziennych trosk i przyniosą wyciszenie wśród natury i w przyjaznym gronie.

Zajęcia terenowe w przedszkolu

Uwaga nauczycielki i nauczyciele wychowania przedszkolnego, to już dzisiaj! Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Zajęcia terenowe w przedszkolu”, które rozpoczną się o godzinie 13.30 w siedzibie ZCDN-u.

Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pedagogów wobec trudności, z jakimi muszą mierzyć się w pracy z młodymi ludźmi w kryzysie psychicznym, proponujemy przestrzeń do wspólnej dyskusji i wysłuchania ekspertów w tej dziedzinie. Zapraszamy Państwa na konferencję współorganizowaną z Instytutem Pedagogiki US „Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży”, która odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie ZCDN-u.

„Biblioteka – miejsce na czasie” – XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, który odbędzie się w dniach 8–15 maja, w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbędą się specjalne wydarzenia związane z tym świętem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.