XIV Wojewódzki Konkurs Języków Obcych

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w XIV Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych, którego organizatorami są  Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 lutego 2023 roku.

Zachęcamy do wypełnienia i przesłania do organizatorów odpowiednich dokumentów.

Regulamin konkursu: PDF
Załącznik 1 – Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Załącznik 2 – Karta zgłoszeń uczestników do konkursu
Załącznik 3 – Oświadczenie uczestnika
Załącznik 4 – Oświadczenia rodzica/opiekuna ustawowego uczestnika

Regulamin ogólny znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „konkursy przedmiotowe”:  https://zcdn.edu.pl/konkursy-przedmiotowe/

Najważniejsze terminy:

5 lutego 2023 r.
Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń

11 lutego 2023 r.,
godz. 11.00 (język angielski);
godz. 13.00 (język niemiecki, język francuski, język hiszpański)
część pisemna

18 marca 2023 r.,
godz. 11.00 (język angielski);
godz. 12.00 (język niemiecki, język francuski, język hiszpański)
część ustna

Lista uczestników:
Język niemiecki

Uwaga! Konkursy z języka francuskiego i hiszpańskiego zostały odwołane z powodu zbyt małej ilości zgłoszeń.

Harmonogram części pisemnej: PDF