Ferie z ZCDN-em 2023

Plakat promujący cykliczne wydarzenie edukacyjne "Ferie z ZCDN-em"

Po raz kolejny w okresie ferii zimowych organizujemy cykl szkoleń przygotowanych specjalnie dla tych nauczycieli, którzy chcą aktywnie spędzić ten czas. Proponujemy Państwu bezpłatne szkolenia o zróżnicowanej tematyce – zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online – w tym dotyczące nauczania na odległość. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród tych licznych warsztatów coś dla siebie.

Osoby zainteresowane udziałem w proponowanych formach doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji szkoleń zostaną wysłane do Państwa pocztą elektroniczną. W razie pytań prosimy o kontakt z Organizacją Szkoleń (tel. 91 435 06 30, e-mail: szkolenia@zcdn.edu.pl).

„Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego” – relacja ze Spotkania z Książką Biograficzną

Tym razem współorganizowane przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego spotkanie z książką biograficzną odbyło w Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich. 23 kwietnia gościliśmy Sylwię Chutnik, publicystkę, działaczkę społeczną i promotorkę literatury, współredaktorkę książki „Kwestia charakteru. Bojowniczki z getta warszawskiego”. Obok pisarki udział w rozmowie, poprowadzonej przez Katarzynę Rembacką, wziął prof. Radosław Ptaszyński. Partnerem wydarzenia było Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Zajęcia terenowe w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Zajęcia terenowe w przedszkolu”, które odbędą się 7 maja, w godz. 13.30–18.00, w siedzibie ZCDN-u.

„Biblioteka – miejsce na czasie” – XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, który odbędzie się w dniach 8–15 maja, w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbędą się specjalne wydarzenia związane z tym świętem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.