Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli wychowania przedszkolnego – „Plebiscyt doświadczeń”

W ramach sieci, trwającej cały rok szkolny, zorganizowane zostaną cztery spotkania stacjonarne. Ponadto będą się odbywać cykliczne spotkania online, zakładające wymianę doświadczeń, analizę dobrych praktyk stosowanych przez uczestników oraz wspólne wypracowanie nowych rozwiązań wspierających pracę nauczycieli.

Zakres tematyczny: Nowoczesne metody i narzędzia edukacyjne wykorzystywane w edukacji przedszkolnej.
Termin: 8 listopada, godz. 17.00–18.30
Prowadząca: Renata Wiśniewska

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – III/2.