Zajęcia terenowe w przedszkolu

Uczestnicy w części wykładowej zostaną zapoznani z metodami, formami i zasadami organizowania zajęć w terenie dla małych dzieci. Następnie będą prowadzić obserwacje w terenie z wykorzystaniem profesjonalnych środków dydaktycznych. Realizacja części praktycznej szkolenia w jednym z parków szczecińskich ułatwi nauczycielom poznanie wybranych sposobów obserwacji przyrody.

Warsztaty: Zajęcia terenowe w przedszkolu
Zakres tematyczny: Metody, formy i zasady organizacji zajęć terenowych w edukacji przedszkolnej. Pomoce dydaktyczne wykorzystywane podczas zajęć terenowych. Obserwacje w terenie.
Termin: 7 maja, godz. 13.30–18.00
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
sala 119
Prowadząca: Renata Wiśniewska

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/B/12.