ZCDN

Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego z roku 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego z roku 2022”, które odbędzie się online 7 marca, w godzinach 17.00–19.15.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione wnioski i rekomendacje z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego przeprowadzonego w roku 2022. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję do zadawania prowadzącej pytań dotyczących egzaminu.

Warsztaty: Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego z roku 2022

Zakres tematyczny: Mocne i słabe strony ósmoklasistów w pracy z arkuszem w roku 2022 w kontekście przygotowań do egzaminu z języka polskiego w roku 2023. Raport o trudnościach przedmiotowych i błędach najczęściej popełnianych przez uczniów. Wskazówki i podpowiedzi niezbędne do pracy z ósmoklasistami na lekcjach języka polskiego.
Termin: 7 marca, godz. 17.00–19.15
Prowadząca:
Klaudia Szostak
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się spotkanie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia I/C/2.

Podobne wpisy:
Zapraszamy na konferencje sierpniowe

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w sierpniowych konferencjach metodycznych, poprzedzających rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Tegoroczne spotkania odbędą się pod hasłem „Sztuczna inteligencja (AI) w szkolnej codzienności”.

Jakie alternatywy w edukacji? O tym przeczytasz w nowym numerze „Refleksji”!

Hasło przewodnie najnowszego zeszytu Zachodniopomorskiego Kwartalnika Oświatowego „Refleksje”, czyli EDUKACJA ALTERNATYWNA, odsyła do nowatorskich, odważnych, nieskrępowanych pomysłów na kształtowanie środowiska oświatowego, które idzie z duchem czasu i nie obawia się ograniczeń. „Edukacja alternatywna, czyli jaka?” – ktoś mógłby całkiem słusznie zapytać. Taka, dzięki której szkoła może się rozwijać w kierunku egalitaryzmu, empatii, współpracy, na czym skorzysta najbliższe otoczenie społeczne: rodzice, grono pedagogiczne i oczywiście uczniowie i uczennice. O tym wszystkim piszą autorki i autorzy szkiców, esejów, felietonów zamieszczonych w najnowszym numerze naszego pisma.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w okresie wakacyjnym

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca do 30 sierpnia Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie otwarte w godzinach 9.00–14.00. Jednocześnie przypominamy, że w związku z planowaną przerwą wakacyjną Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie oraz Oddziały Zamiejscowe ZCDN-u w Gryficach i Świnoujściu będą nieczynne od 8 lipca do 16 sierpnia.