ZCDN

Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego z roku 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego z roku 2022”, które odbędzie się online 7 marca, w godzinach 17.00–19.15.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione wnioski i rekomendacje z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego przeprowadzonego w roku 2022. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję do zadawania prowadzącej pytań dotyczących egzaminu.

Warsztaty: Analiza wyników egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego z roku 2022

Zakres tematyczny: Mocne i słabe strony ósmoklasistów w pracy z arkuszem w roku 2022 w kontekście przygotowań do egzaminu z języka polskiego w roku 2023. Raport o trudnościach przedmiotowych i błędach najczęściej popełnianych przez uczniów. Wskazówki i podpowiedzi niezbędne do pracy z ósmoklasistami na lekcjach języka polskiego.
Termin: 7 marca, godz. 17.00–19.15
Prowadząca:
Klaudia Szostak

Link do platformy, na której odbędzie się spotkanie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia I/C/2.