ZCDN

Analiza wyników maturalnych z biologii

Zajęcia rozpoczną się od prezentacji materiałów CKE oraz wymagań na egzamin maturalny z biologii w roku 2023. Następnie omówiony zostanie Informator maturalny 2023 CKE z biologii. Zaprezentowane zostaną wnioski i rekomendacje do pracy w oparciu o Raport maturalny OKE i analizę arkusza maturalnego z maja 2023 roku. Pod koniec zajęć ćwiczeniowych zostanie omówionych kilka zadań dotyczących analizy statystycznej w zadaniach maturalnych. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest dyskusja.

Szkolenie: Analiza wyników maturalnych z biologii

Zakres tematyczny: Analiza wyników maturalnych na podstawie Raportu maturalnego OKE z 2023 roku. Analiza arkusza maturalnego z biologii z maja 2023 roku. Arkusze maturalne z Informatorów CKE. Wnioski i rekomendacje do dalszej pracy nauczycieli biologii z maturzystami.

Termin: 19 września 2023, godz. 16.00–18.00

Prowadząca: Sylwia Małecka

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/D/8.