ZCDN

Analiza wyników maturalnych z biologii

Zajęcia rozpoczną się od prezentacji materiałów CKE oraz wymagań na egzamin maturalny z biologii w roku 2023. Następnie omówiony zostanie Informator maturalny 2023 CKE z biologii. Zaprezentowane zostaną wnioski i rekomendacje do pracy w oparciu o Raport maturalny OKE i analizę arkusza maturalnego z maja 2023 roku. Pod koniec zajęć ćwiczeniowych zostanie omówionych kilka zadań dotyczących analizy statystycznej w zadaniach maturalnych. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest dyskusja.

Szkolenie: Analiza wyników maturalnych z biologii

Zakres tematyczny: Analiza wyników maturalnych na podstawie Raportu maturalnego OKE z 2023 roku. Analiza arkusza maturalnego z biologii z maja 2023 roku. Arkusze maturalne z Informatorów CKE. Wnioski i rekomendacje do dalszej pracy nauczycieli biologii z maturzystami.

Termin: 19 września 2023, godz. 16.00–18.00

Prowadząca: Sylwia Małecka

Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/D/8.

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.