ZCDN

Biblioteka Pedagogiczna otwarta dla uchodźców z Ukrainy/Pedagogical Library open to refugees from Ukraine

Zachęcamy osoby z Ukrainy do odwiedzin w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej. Dla dzieci mamy przygotowane kolorowanki, puzzle i książki. Na miejscu można również skorzystać z komputerów i wifi oraz skopiować i wydrukować niezbędne dokumenty.
Nasza kadra służy Państwu wsparciem.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00–17.00.

We encourage people from Ukraine to visit the Pedagogical Library of Helena Radlińska, from Monday to Friday from 12.00 p.m. to 5 p.m.
We have prepared coloring books, puzzles and books for children. Computers and Wi-Fi are also available on site. You can also copy and print nesesery documents here.
Our staff provides you with support and assistance.

Podobne wpisy:
Co jest ważniejsze na maturze: wiedza czy umiejętności?

Dyskusja na temat najnowszej formuły egzaminu maturalnego trwa nieprzerwanie od wielu miesięcy. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy reformowania matury wymieniają się argumentami, wśród których dominują te dotyczące problematyki obiektywnego oceniania czy przewagi zadań testowych w sprawdzaniu wiedzy. Dlatego najnowszy numer „Refleksji”, zatytułowany UMIEJĘTNOŚCI A NOWA MATURA, został poświęcony zmianom de facto zachodzącym w egzaminie maturalnym z poszczególnych przedmiotów, ale także ma na celu poddanie pod rozwagę kwestię dostosowania obowiązującego modelu edukacji do przemian cywilizacyjnych i społecznych.

Jak uatrakcyjnić lekcje informatyki?

Serdecznie zapraszamy na konferencję połączoną z warsztatami „Druk 3D i inne sposoby angażowania uczniów na lekcjach informatyki”, która odbędzie się w siedzibie ZCDN-u w Szczecinie 29 marca, w godzinach 14.00–18.00. Wydarzenie jest współorganizowane z wydawnictwem MiGra.

Teatr w szkole?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Po co komu teatr? – pedagogika teatru w szkole”, które odbędą się 3 kwietnia, w godzinach 13.00–14.30, w IX Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.