ZCDN

Biblioteka Pedagogiczna otwarta dla uchodźców z Ukrainy/Pedagogical Library open to refugees from Ukraine

Zachęcamy osoby z Ukrainy do odwiedzin w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej. Dla dzieci mamy przygotowane kolorowanki, puzzle i książki. Na miejscu można również skorzystać z komputerów i wifi oraz skopiować i wydrukować niezbędne dokumenty.
Nasza kadra służy Państwu wsparciem.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00–17.00.

We encourage people from Ukraine to visit the Pedagogical Library of Helena Radlińska, from Monday to Friday from 12.00 p.m. to 5 p.m.
We have prepared coloring books, puzzles and books for children. Computers and Wi-Fi are also available on site. You can also copy and print nesesery documents here.
Our staff provides you with support and assistance.