ZCDN

Co robić, gdy uczeń przejawia trudne zachowania?

Zajęcia rozpoczną się wykładem. Następnie uczestnicy szkolenia poznają techniki kształtowania zachowań pożądanych u uczniów oraz radzenia sobie z ich trudnymi zachowaniami. Dokonają analizy studium przypadku i zaplanują działania modyfikujące zachowania u uczniów.

Szkolenie: Techniki behawioralne w pracy z uczniami przejawiającymi trudne zachowania
Zakres tematyczny:
Edukacja z perspektywy analizy zachowania. Przyczyny trudnych zachowań uczniów. Techniki kształtowania zachowań pożądanych uczniów oraz radzenia sobie z trudnymi zachowaniami. Analiza przypadków.
Termin: 6 maja, godz. 10.00–13.00
Prowadząca: Renata Majewska
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/A/7.

Podobne wpisy:
Jakie dokumenty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szkoły?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Dokumentacja dyrektora szkoły”, które odbędą się 30 maja, w godzinach 12.30–15.45, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Tydzień Bibliotek 2023 – relacja

Z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8–15 maja), zainicjowanych Dniem Bibliotekarza, Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej przystosowała swój wkład w święto do hasła MOJA TWOJA NASZA – BIBLIOTEKA!

Inkluzywność w zróżnicowanym świecie. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-dydaktycznej „Inkluzywność w zróżnicowanym świecie. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą”, która odbędzie się 30 maja, w godz. 14.00–18.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie. Konferencja organizowana jest we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego.