ZCDN

Co robić, gdy uczeń przejawia trudne zachowania?

Zajęcia rozpoczną się wykładem. Następnie uczestnicy szkolenia poznają techniki kształtowania zachowań pożądanych u uczniów oraz radzenia sobie z ich trudnymi zachowaniami. Dokonają analizy studium przypadku i zaplanują działania modyfikujące zachowania u uczniów.

Szkolenie: Techniki behawioralne w pracy z uczniami przejawiającymi trudne zachowania
Zakres tematyczny:
Edukacja z perspektywy analizy zachowania. Przyczyny trudnych zachowań uczniów. Techniki kształtowania zachowań pożądanych uczniów oraz radzenia sobie z trudnymi zachowaniami. Analiza przypadków.
Termin: 6 maja, godz. 10.00–13.00
Prowadząca: Renata Majewska
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/A/7.

Podobne wpisy:
Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi”, które odbędzie się 12 grudnia, w godzinach 16.30–18.00, w trybie zdalnym.

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej”, które odbędzie się 12 grudnia, w godz. 11.30–13.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.