Ebookpoint BIBLIO. Nowa multimedialna biblioteka cyfrowa

Od 1 stycznia 2023 wszystkie osoby zapisane do Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej mają możliwość otrzymania kodów dostępu do multimedialnej biblioteki cyfrowej BIBLIO.

Szczegóły na temat sposobu uzyskania dostępu do biblioteki zdają Państwo tutaj

Lekcja biblioteczna dla dzieci

W naszej bibliotece szczególnie cieszymy się z wizyt najmłodszych czytelników. Tym razem miałyśmy przyjemność poprowadzić lekcję biblioteczną dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie, którą przygotowały wspólnie nauczycielki bibliotekarki Regina Czekała-Kil oraz Elżbieta Schwarz.

„Biblioteka – miejsce na czasie” – XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Z okazji XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, który odbędzie się w dniach 8–15 maja, w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbędą się specjalne wydarzenia związane z tym świętem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

W Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich, przypadającym na wtorek 23 kwietnia, ZCDN przygotował dla Państwa specjalne wydarzenia związane z tym świętem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.