ZCDN

Ebookpoint BIBLIO. Nowa multimedialna biblioteka cyfrowa

Od 1 stycznia 2023 wszystkie osoby zapisane do Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej mają możliwość otrzymania kodów dostępu do multimedialnej biblioteki cyfrowej BIBLIO.

Szczegóły na temat sposobu uzyskania dostępu do biblioteki zdają Państwo tutaj

Podobne wpisy:
Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 23 maja

Uprzejmie informujemy, że 23 maja (czwartek), w godzinach 12.00–14.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

Spotkanie z Natalią Madejską, reporterką, autorką książki dla dzieci „Felka i Miłek i fala pomyłek”

Z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zapraszamy na spotkanie z Natalią Madejską, które odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 17.00, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz na inne wydarzenia zorganizowane z uwagi na zbliżające się czytelnicze święto dzieci.

Lekcja biblioteczna dla dzieci z SP 51 w Szczecinie

W naszej bibliotece z przyjemnością spotykamy się z najmłodszymi czytelnikami. Tak było i tym razem. Podczas lekcji panie bibliotekarki oprowadziły uczniów i uczennice po magazynie książek, a czytelnia –dzięki teatrzykowi kamishibai – zamieniła się w scenę artystyczną. Następnie odbyły się zabawy skojarzeniowe, ćwiczące koncentrację dzieci, oraz zajęcia ruchowe.