ZCDN

Ferie z ZCDN-em 2023

Plakat promujący cykliczne wydarzenie edukacyjne "Ferie z ZCDN-em"

Po raz kolejny w okresie ferii zimowych organizujemy cykl szkoleń przygotowanych specjalnie dla tych nauczycieli, którzy chcą aktywnie spędzić ten czas. Proponujemy Państwu bezpłatne szkolenia o zróżnicowanej tematyce – zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online – w tym dotyczące nauczania na odległość. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród tych licznych warsztatów coś dla siebie.

Osoby zainteresowane udziałem w proponowanych formach doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji szkoleń zostaną wysłane do Państwa pocztą elektroniczną. W razie pytań prosimy o kontakt z Organizacją Szkoleń (tel. 91 435 06 30, e-mail: szkolenia@zcdn.edu.pl).

Podobne wpisy:
II Forum Integracji Wielokulturowej

Serdecznie zapraszamy na II Forum Integracji Wielokulturowej. Do udziału w tegorocznej edycji forum zaproszeni zostali metodycy zajmujący się edukacją międzykulturową oraz nauczyciele i dyrektorzy szczecińskich szkół. Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2024 r. w sali konferencyjnej Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie, w godz. 10.00-15.00.

Warsztaty Tour de Konstytucja „Siła Młodych – Most Pokoleń”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w ramach IV edycji Tour de Konstytucja, które odbędzie się 8 marca pod hasłem „Siła Młodych – Most Pokoleń”. Poświęcone jest ono przede wszystkim ludziom młodym i edukacji obywatelskiej prowadzonej w dialogu międzypokoleniowym. Zagadnienia, wokół których będą odbywały się warsztaty to: szkoła przyszłości (statut, samorządność, relacje, zmiany), prawa cyfrowe, ochrona zdrowia psychicznego i przeciwdziałanie przemocy. Zajęcia poprowadzą specjaliści z ramienia Fundacji Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, m.in. Robert Hojda, Igor Tuleya, Danuta Przywara.

Jak holistycznie wspierać rozwój dziecka w wieku przedszkolnym?

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji „Różnorodność w metodach wspierających rozwój dziecka w przedszkolu”, która odbędzie się 13 marca, w godzinach 12.30–18.30. Konferencja będzie realizowana hybrydowo – możliwy jest zatem udział w siedzibie ZCDN-u oraz w trybie zdalnym.