Ferie z ZCDN-em 2023

Plakat promujący cykliczne wydarzenie edukacyjne "Ferie z ZCDN-em"

Po raz kolejny w okresie ferii zimowych organizujemy cykl szkoleń przygotowanych specjalnie dla tych nauczycieli, którzy chcą aktywnie spędzić ten czas. Proponujemy Państwu bezpłatne szkolenia o zróżnicowanej tematyce – zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online – w tym dotyczące nauczania na odległość. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród tych licznych warsztatów coś dla siebie.

Osoby zainteresowane udziałem w proponowanych formach doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji szkoleń zostaną wysłane do Państwa pocztą elektroniczną. W razie pytań prosimy o kontakt z Organizacją Szkoleń (tel. 91 435 06 30, e-mail: szkolenia@zcdn.edu.pl).