ZCDN

Gala finałowa wojewódzkiego konkursu na komiks „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”

baner komiksy 1 scaled

We wtorek 23 kwietnia, w Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, odbędzie się gala finałowa, podczas której podsumujemy wojewódzki konkurs na komiks „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”. W programie wydarzenia przewidziano otwarcie gali przez organizatorów, prezentację prac, wystawę komiksów, wręczenie nagród oraz słodki poczęstunek. Zapowiemy także kolejną edycję, zaprosimy do wspólnego zdjęcia, a nagrodzone i wyróżnione uczennice i uczniów poprosimy o udział w nagraniu podcastu.
Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
Patroni i fundatorzy nagród: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Zachodniopomorskiego oraz „Zeszyty Komiksowe”
Patronat medialny: betoniarka.net