ZCDN

Gala finałowa wojewódzkiego konkursu na komiks „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”

baner komiksy 1 scaled

We wtorek 23 kwietnia, w Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, odbędzie się gala finałowa, podczas której podsumujemy wojewódzki konkurs na komiks „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”. W programie wydarzenia przewidziano otwarcie gali przez organizatorów, prezentację prac, wystawę komiksów, wręczenie nagród oraz słodki poczęstunek. Zapowiemy także kolejną edycję, zaprosimy do wspólnego zdjęcia, a nagrodzone i wyróżnione uczennice i uczniów poprosimy o udział w nagraniu podcastu.
Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie
Patroni i fundatorzy nagród: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Województwa Zachodniopomorskiego oraz „Zeszyty Komiksowe”
Patronat medialny: betoniarka.net
Nagrody ufundowali: Timof Comics, Kultura Gniewu, Wydawnictwo Granda

Gala finałowa wojewódzkiego konkursu na komiks „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”
Miejsce
sala konferencyjna Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Szczecin, ul. gen. J. Sowińskiego 68
Termin
23 kwietnia 2024, godz. 11.00

Podobne wpisy:
Spotkanie z Natalią Madejską, reporterką, autorką książki dla dzieci „Felka i Miłek i fala pomyłek”

Z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zapraszamy na spotkanie z Natalią Madejską, które odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 17.00, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz na inne wydarzenia zorganizowane z uwagi na zbliżające się czytelnicze święto dzieci.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 23 maja

Uprzejmie informujemy, że 23 maja (czwartek), w godzinach 12.00–14.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy. 

W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.