ZCDN

Gry i zabawy z przyborami nietypowymi

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Gry i zabawy z przyborami nietypowymi”, które odbędzie się online 14 marca, w godzinach 16.00–17.30.

W części teoretycznej szkolenia, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi gier i zabaw w nowej podstawie programowej dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej zaprezentowane zostaną przykłady przyborów nietypowych i możliwości praktycznego ich wykorzystania podczas zajęć wychowania fizycznego.

Szkolenie: Gry i zabawy z przyborami nietypowymi
Zakres tematyczny:
Rola gier i zabaw w wychowaniu fizycznym. Kształtowanie zdolności motorycznych. Metody i sposoby nauczania gier i zabaw.
Termin:
14 marca, godz. 16.00–17.30
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/D/32.

Podobne wpisy:
Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi”, które odbędzie się 12 grudnia, w godzinach 16.30–18.00, w trybie zdalnym.

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej”, które odbędzie się 12 grudnia, w godz. 11.30–13.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.