ZCDN

Gry i zabawy z przyborami nietypowymi

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Gry i zabawy z przyborami nietypowymi”, które odbędzie się online 14 marca, w godzinach 16.00–17.30.

W części teoretycznej szkolenia, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi gier i zabaw w nowej podstawie programowej dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej zaprezentowane zostaną przykłady przyborów nietypowych i możliwości praktycznego ich wykorzystania podczas zajęć wychowania fizycznego.

Szkolenie: Gry i zabawy z przyborami nietypowymi
Zakres tematyczny:
Rola gier i zabaw w wychowaniu fizycznym. Kształtowanie zdolności motorycznych. Metody i sposoby nauczania gier i zabaw.
Termin:
14 marca, godz. 16.00–17.30
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/D/32.

Podobne wpisy:
Teatr w szkole?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Po co komu teatr? – pedagogika teatru w szkole”, które odbędą się 3 kwietnia, w godzinach 13.00–14.30, w IX Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.

Co jest ważniejsze na maturze: wiedza czy umiejętności?

Dyskusja na temat najnowszej formuły egzaminu maturalnego trwa nieprzerwanie od wielu miesięcy. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy reformowania matury wymieniają się argumentami, wśród których dominują te dotyczące problematyki obiektywnego oceniania czy przewagi zadań testowych w sprawdzaniu wiedzy. Dlatego najnowszy numer „Refleksji”, zatytułowany UMIEJĘTNOŚCI A NOWA MATURA, został poświęcony zmianom de facto zachodzącym w egzaminie maturalnym z poszczególnych przedmiotów, ale także ma na celu poddanie pod rozwagę kwestię dostosowania obowiązującego modelu edukacji do przemian cywilizacyjnych i społecznych.

W kwietniu ZCDN zaświeci na niebiesko!

Kwiecień jest światowym miesiącem wiedzy na temat autyzmu, dlatego w tym czasie ZCDN „zaświeci się” na niebiesko. W związku z obchodami przygotowaliśmy dla Państwa cykl szkoleń i spotkań dotyczących teorii, objawów i charakterystycznych zachowań dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Nasze działania mają na celu propagowanie wiedzy na ten temat oraz udzielenie realnej pomocy dyrektorom i nauczycielom w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu.