ZCDN

Gry i zabawy z przyborami nietypowymi

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Gry i zabawy z przyborami nietypowymi”, które odbędzie się online 14 marca, w godzinach 16.00–17.30.

W części teoretycznej szkolenia, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi gier i zabaw w nowej podstawie programowej dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej zaprezentowane zostaną przykłady przyborów nietypowych i możliwości praktycznego ich wykorzystania podczas zajęć wychowania fizycznego.

Szkolenie: Gry i zabawy z przyborami nietypowymi
Zakres tematyczny:
Rola gier i zabaw w wychowaniu fizycznym. Kształtowanie zdolności motorycznych. Metody i sposoby nauczania gier i zabaw.
Termin:
14 marca, godz. 16.00–17.30
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/D/32.

Podobne wpisy:
Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 23 maja

Uprzejmie informujemy, że 23 maja (czwartek), w godzinach 12.00–14.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy. 

Spotkanie z Natalią Madejską, reporterką, autorką książki dla dzieci „Felka i Miłek i fala pomyłek”

Z okazji XXIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom zapraszamy na spotkanie z Natalią Madejską, które odbędzie się 4 czerwca, o godzinie 17.00, w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz na inne wydarzenia zorganizowane z uwagi na zbliżające się czytelnicze święto dzieci.

W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.