ZCDN

Gry i zabawy z przyborami nietypowymi

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Gry i zabawy z przyborami nietypowymi”, które odbędzie się online 14 marca, w godzinach 16.00–17.30.

W części teoretycznej szkolenia, która odbędzie się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami dotyczącymi gier i zabaw w nowej podstawie programowej dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej zaprezentowane zostaną przykłady przyborów nietypowych i możliwości praktycznego ich wykorzystania podczas zajęć wychowania fizycznego.

Szkolenie: Gry i zabawy z przyborami nietypowymi
Zakres tematyczny:
Rola gier i zabaw w wychowaniu fizycznym. Kształtowanie zdolności motorycznych. Metody i sposoby nauczania gier i zabaw.
Termin:
14 marca, godz. 16.00–17.30
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/D/32.