Harmonogram części ustnej XIV Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych

Przypominamy, że 18 marca (sobota) odbywa się część ustna XIV Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem konkursu.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 28 marca

Uprzejmie informujemy, że 28 marca (czwartek), w godzinach 11.00–13.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne.

Czym jest autyzm? Jakie są charakterystyczne zachowania dzieci autystycznych?

Odpowiedzi na te i inne pytania będą stanowiły treści szkolenia stacjonarnego „Zaburzenia ze spektrum autyzmu”, na które serdecznie zapraszamy 4 kwietnia, w godz. 14.00–16.00, do siedziby ZCDN-u.

Edukacyjne eksploracje. Praktyki oceniania zachowania uczniów

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim spotkaniu z cyklu „Edukacyjne eksploracje”, które odbędzie się 9 kwietnia w Bibliotece Pedagogicznej im. H. Radlińskiej.