ZCDN

I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Z niecierpliwością czekamy na październik, ponieważ w tym roku obchodzimy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. W związku z tym planujemy szereg wydarzeń, które mają na celu uświetnienie tej daty.

Rozpoczynamy mocnym akcentem, czyli organizacją I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej. Organizacja Biegu jest sposobnością do docenienia codziennej pracy nauczycieli, których na co dzień spotykamy w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Niech wydarzenie to stanie się pretekstem do zintegrowania środowiska związanego z edukacją oraz wzajemnej współpracy. Bądźmy i świętujmy tego dnia razem!

Termin: 8 października 2023, godz. 10:00

Trasa: START i META: Teatr Letni w Szczecinie, trasa na pętli 2,5 km w Parku Kasprowicza

Biegi dziecięce:

Dzieci lat 1-6 – 200 m, lat 7-8 – 400 m, lat 9-10 – 600 m

Program wydarzenia:

08:30 Otwarcie wydarzenia i biura zawodów
10:00 Bieg, Nordic Walking na dystansie 2,5 km
10:45–11:15 Biegi dzieci 1-6/7-8/9-10 lat
11:30 Bieg, Nordic Walking na dystansie 5 km

Limit zawodników: 250

Zgłoszenia:

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/bieg-nauczycieli.