Jak wykorzystać urządzenia cyfrowe do realizacji doświadczeń przyrodniczych?

W trakcie lekcji zademonstrowane zostaną zastosowania urządzeń cyfrowych w przeprowadzaniu doświadczeń na lekcjach fizyki i chemii.
Lekcja otwarta: Doświadczenia cyfrowe w edukacji przyrodniczej
Termin: 21 kwietnia, godz. 12.00–15.00
Miejsce: IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Szczecinie, ul. Świętej Kingi 2 (pracownia fizyczna)
Prowadzący: Janusz Olczak, Agnieszka Kraszewska

Aby wziąć udział w lekcji, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: I/J/7.

Majowe wydarzenia w ZCDN-ie

Aby ułatwić Państwu planowanie swojego rozwoju oraz rejestrację na nasze formy doskonalenia, przygotowaliśmy ofertę szkoleń na cały zbliżający się miesiąc. Poniżej znajdą Państwo kompletny harmonogram szkoleń, konferencji i spotkań na maj.

Konferencja „STEAM w edukacji”

Serdecznie zapraszamy koordynatorów Laboratorium Przyszłości oraz pozostałych nauczycieli do udziału w konferencji stacjonarnej „STEAM w edukacji”, która odbędzie się 26 kwietnia, w godz. 10.00–13.00, w siedzibie ZCDN-u. W ramach wydarzenia odbywać się będą warsztaty dotyczące wykorzystania obowiązkowego wyposażenia zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości. W zespołach dotyczących druku 3D, audio video oraz zestawów mechatronicznych będzie można poszerzyć swoje umiejętności i poznać rozwiązana, które sprawdzają się w praktyce.

Zajęcia terenowe w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Zajęcia terenowe w przedszkolu”, które odbędą się 7 maja, w godz. 13.30–18.00, w siedzibie ZCDN-u.