ZCDN

Jak wykorzystać urządzenia cyfrowe do realizacji doświadczeń przyrodniczych?

W trakcie lekcji zademonstrowane zostaną zastosowania urządzeń cyfrowych w przeprowadzaniu doświadczeń na lekcjach fizyki i chemii.
Lekcja otwarta: Doświadczenia cyfrowe w edukacji przyrodniczej
Termin: 21 kwietnia, godz. 12.00–15.00
Miejsce: IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Szczecinie, ul. Świętej Kingi 2 (pracownia fizyczna)
Prowadzący: Janusz Olczak, Agnieszka Kraszewska

Aby wziąć udział w lekcji, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: I/J/7.

Podobne wpisy:
Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do objęcia szkół wspomaganiem

Zachęcamy dyrektorów szkół i placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego do nadsyłania zgłoszeń do objęcia kompleksowym wspomaganiem w roku szkolnym 2024/2025.

Jak uczyć astronomii? Seminarium dla nauczycieli przyrodników

Już 22 kwietnia zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na seminarium zatytułowane „Jak uczyć astronomii?”. Spotkanie jest organizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Miłośników Astronomii oraz Morskim Centrum Nauki.

Konferencja „STEAM w edukacji”

Serdecznie zapraszamy koordynatorów Laboratorium Przyszłości oraz pozostałych nauczycieli do udziału w konferencji stacjonarnej „STEAM w edukacji”, która odbędzie się 26 kwietnia, w godz. 10.00–13.00, w siedzibie ZCDN-u. W ramach wydarzenia odbywać się będą warsztaty dotyczące wykorzystania obowiązkowego wyposażenia zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości. W zespołach dotyczących druku 3D, audio video oraz zestawów mechatronicznych będzie można poszerzyć swoje umiejętności i poznać rozwiązana, które sprawdzają się w praktyce.