ZCDN

Jakie dokumenty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szkoły?

W pierwszej części szkolenia, przeprowadzonej w formie wykładu opartego na prezentacji multimedialnej, omówiony zostanie wykaz dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania szkoły. Przeanalizowana zostanie zasadność tworzenia dokumentacji użytkowej niewymaganej przepisami prawa. Uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami i technikami tworzenia i modyfikacji, a także wprowadzania dokumentów wewnątrzszkolnych.

Warsztaty: Dokumentacja dyrektora szkoły
Zakres tematyczny: Obowiązkowa dokumentacja szkolna zgodna z przepisami prawa oświatowego. Dokumentacja użyteczna w pracy szkoły. Zasady tworzenia, wprowadzania i nowelizacji dokumentów wewnątrzszkolnych.
Termin: 30 maja, godz.  12.30–15.45
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
sala 120
Prowadząca:
Beata Wierzba

Aby wziąć udział w warsztatach, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia – I/I/5.