ZCDN

Kalendarz adwentowy z zagadkami

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedświątecznej zabawie.Codziennie rano – od 1 do 20 grudnia – ukazywać się będą kolejne zagadki ukryte w kalendarzu adwentowym, które zostały przygotowane przez nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych ZCDN-u.

Prawidłowe odpowiedzi należy wpisywać do formularza i całość wysłać do 21 grudnia, do godziny 21.00. Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają drobne nagrody.

W razie pytań lub wątpliwości co do przebiegu zabawy prosimy o kontakt z Panią Anną Bazyluk  —  nauczycielką konsultantką ds. nauczania matematyki (e-mail: abazyluk@zcdn.edu.pl).

calendar-1

[Kliknij, aby zobaczyć kalendarz]

contact-form

[Kliknij, aby otworzyć formularz]

Podobne wpisy:
Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 30 marca

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 30 marca Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteka Pedagogiczna będą otwarte dla interesantów w ograniczonych godzinach (od 11.30 do 14.00 placówka będzie nieczynna), natomiast Oddziały Zamiejscowe w Gryficach i Świnoujściu w tym dniu będą zamknięte.

Co jest ważniejsze na maturze: wiedza czy umiejętności?

Dyskusja na temat najnowszej formuły egzaminu maturalnego trwa nieprzerwanie od wielu miesięcy. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy reformowania matury wymieniają się argumentami, wśród których dominują te dotyczące problematyki obiektywnego oceniania czy przewagi zadań testowych w sprawdzaniu wiedzy. Dlatego najnowszy numer „Refleksji”, zatytułowany UMIEJĘTNOŚCI A NOWA MATURA, został poświęcony zmianom de facto zachodzącym w egzaminie maturalnym z poszczególnych przedmiotów, ale także ma na celu poddanie pod rozwagę kwestię dostosowania obowiązującego modelu edukacji do przemian cywilizacyjnych i społecznych.

Teatr w szkole?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Po co komu teatr? – pedagogika teatru w szkole”, które odbędą się 3 kwietnia, w godzinach 13.00–14.30, w IX Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.