ZCDN

Kalendarz adwentowy z zagadkami

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedświątecznej zabawie.Codziennie rano – od 1 do 20 grudnia – ukazywać się będą kolejne zagadki ukryte w kalendarzu adwentowym, które zostały przygotowane przez nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych ZCDN-u.

Prawidłowe odpowiedzi należy wpisywać do formularza i całość wysłać do 21 grudnia, do godziny 21.00. Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają drobne nagrody.

W razie pytań lub wątpliwości co do przebiegu zabawy prosimy o kontakt z Panią Anną Bazyluk  —  nauczycielką konsultantką ds. nauczania matematyki (e-mail: abazyluk@zcdn.edu.pl).

calendar-1

[Kliknij, aby zobaczyć kalendarz]

contact-form

[Kliknij, aby otworzyć formularz]

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.