ZCDN

Kalendarz adwentowy z zagadkami

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedświątecznej zabawie.Codziennie rano – od 1 do 20 grudnia – ukazywać się będą kolejne zagadki ukryte w kalendarzu adwentowym, które zostały przygotowane przez nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych ZCDN-u.

Prawidłowe odpowiedzi należy wpisywać do formularza i całość wysłać do 21 grudnia, do godziny 21.00. Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają drobne nagrody.

W razie pytań lub wątpliwości co do przebiegu zabawy prosimy o kontakt z Panią Anną Bazyluk  —  nauczycielką konsultantką ds. nauczania matematyki (e-mail: abazyluk@zcdn.edu.pl).

calendar-1

[Kliknij, aby zobaczyć kalendarz]

contact-form

[Kliknij, aby otworzyć formularz]

Podobne wpisy:
Zapraszamy na konferencje sierpniowe

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w sierpniowych konferencjach metodycznych, poprzedzających rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Tegoroczne spotkania odbędą się pod hasłem „Sztuczna inteligencja (AI) w szkolnej codzienności”.

Jakie alternatywy w edukacji? O tym przeczytasz w nowym numerze „Refleksji”!

Hasło przewodnie najnowszego zeszytu Zachodniopomorskiego Kwartalnika Oświatowego „Refleksje”, czyli EDUKACJA ALTERNATYWNA, odsyła do nowatorskich, odważnych, nieskrępowanych pomysłów na kształtowanie środowiska oświatowego, które idzie z duchem czasu i nie obawia się ograniczeń. „Edukacja alternatywna, czyli jaka?” – ktoś mógłby całkiem słusznie zapytać. Taka, dzięki której szkoła może się rozwijać w kierunku egalitaryzmu, empatii, współpracy, na czym skorzysta najbliższe otoczenie społeczne: rodzice, grono pedagogiczne i oczywiście uczniowie i uczennice. O tym wszystkim piszą autorki i autorzy szkiców, esejów, felietonów zamieszczonych w najnowszym numerze naszego pisma.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w okresie wakacyjnym

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca do 30 sierpnia Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie otwarte w godzinach 9.00–14.00. Jednocześnie przypominamy, że w związku z planowaną przerwą wakacyjną Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie oraz Oddziały Zamiejscowe ZCDN-u w Gryficach i Świnoujściu będą nieczynne od 8 lipca do 16 sierpnia.