ZCDN

Kalendarz adwentowy z zagadkami

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedświątecznej zabawie.Codziennie rano – od 1 do 20 grudnia – ukazywać się będą kolejne zagadki ukryte w kalendarzu adwentowym, które zostały przygotowane przez nauczycieli konsultantów oraz doradców metodycznych ZCDN-u.

Prawidłowe odpowiedzi należy wpisywać do formularza i całość wysłać do 21 grudnia, do godziny 21.00. Na autorów poprawnych odpowiedzi czekają drobne nagrody.

W razie pytań lub wątpliwości co do przebiegu zabawy prosimy o kontakt z Panią Anną Bazyluk  —  nauczycielką konsultantką ds. nauczania matematyki (e-mail: abazyluk@zcdn.edu.pl).

calendar-1

[Kliknij, aby zobaczyć kalendarz]

contact-form

[Kliknij, aby otworzyć formularz]

Podobne wpisy:
Akcja Żonkile – dziś wspominamy bohaterstwo i oddajemy hołd tym, którzy walczyli o godność ludzką

19 kwietnia 2024 roku mija 81 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. Był to największy zryw żydowski w czasie II wojny światowej. Jego bohaterki i bohaterowie nie walczyli o wolność, ale przede wszystkim o godność. „Musimy być gotowi umrzeć jako ludzkie istoty” – pisali członkowie Żydowskiej Organizacji Bojowej.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

W dniu Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, przypadającym na wtorek 23 kwietnia, ZCDN przygotował dla Państwa specjalne wydarzenia związane z tym świętem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do objęcia szkół wspomaganiem

Zachęcamy dyrektorów szkół i placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego do nadsyłania zgłoszeń do objęcia kompleksowym wspomaganiem w roku szkolnym 2024/2025.