ZCDN

Konferencja online „Dzień bezpiecznego internetu”

dzien bezpiecznego internetu baner

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół do udziału w bezpłatnej konferencji „Dzień bezpiecznego internetu”, która odbędzie się 20 kwietnia, w godzinach 12.00–14.00, w trybie zdalnym. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w sieci i sposobów wykorzystywania internetu  w działaniach edukacyjnych.

Program konferencji 

12:00–12:20 – Aspekty prawne korzystania z Internetu – mec. Rafał Malujda, Stowarzyszenie Szczecin Lab

12:20–12:40 – Praktyczne porady korzystania z aplikacji online – Andrzej Feterowski, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny

12:40–13:00 – Internetowe uzależnienia – jak rozpoznać z użyciem systemu Protecti – Kamil Folga, Protecti

13:00–13:20 – Minecraft Educatiom i dobre nawyki cyfrowe – Krzysztof Jaworski, ZCDN

13:20–13:40 – Bezpieczne zakupy w internecie – Janusz Olczak, ZCDN

13:40–14:00 – Podsumowanie konferencji

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy II/3.
Zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.

Podobne wpisy:
Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi”, które odbędzie się 12 grudnia, w godzinach 16.30–18.00, w trybie zdalnym.

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej”, które odbędzie się 12 grudnia, w godz. 11.30–13.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.