ZCDN

Konferencja online „Dzień bezpiecznego internetu”

dzien bezpiecznego internetu baner

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół do udziału w bezpłatnej konferencji „Dzień bezpiecznego internetu”, która odbędzie się 20 kwietnia, w godzinach 12.00–14.00, w trybie zdalnym. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w sieci i sposobów wykorzystywania internetu  w działaniach edukacyjnych.

Program konferencji

12:00–12:20 – Aspekty prawne korzystania z Internetu – mec. Rafał Malujda, Stowarzyszenie Szczecin Lab

12:20–12:40 – Praktyczne porady korzystania z aplikacji online – Andrzej Feterowski, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny

12:40–13:00 – Internetowe uzależnienia – jak rozpoznać z użyciem systemu Protecti – Kamil Folga, Protecti

13:00–13:20 – Minecraft Educatiom i dobre nawyki cyfrowe – Krzysztof Jaworski, ZCDN

13:20–13:40 – Bezpieczne zakupy w internecie – Janusz Olczak, ZCDN

13:40–14:00 – Podsumowanie konferencji

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy II/3.
Zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.