ZCDN

Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2017

W związku z wprowadzeniem reformy oświaty jednostki samorządu terytorialnego będą mogły ubiegać się o zwiększenie subwencji  oświatowej  z 0,4% rezerwy m.in. z tytułu dofinansowania kosztów realizacji zadań wspierających proces zmian. W „Kryteriach …” zostały zawarte wymogi formalne aplikowania o środki z ww. rezerwy oraz wzory formularzy do wypełnienia przez jednostki samorządu terytorialnego.

Dokumenty dostępne na: https://men.gov.pl/finansowanie-edukacji/subwencja-ogolna-dla-jst/kryteria-podzialu-04-rezerwy-czesci-oswiatowej-subwencji-ogolnej-na-rok-2017.html.