ZCDN

Laboratoria Przyszłości – niezbędnik dyrektora szkoły

W ramach szkolenia uczestnicy uzyskają aktualne informacje dotyczące programu „Laboratoria Przyszłości” oraz jego realizacji w perspektywie najbliższych lat. Przedstawione zostaną zasoby i możliwości dotyczące merytorycznego wsparcia szkół i placówek oświatowych w zakresie wykorzystania zakupionych pomocy dydaktycznych. Ponadto przedstawione zostaną rozwiązania dla „Laboratoriów Przyszłości” prezentowane podczas targów edukacyjnych Bett Show 2023 w Londynie.

Szkolenie: Laboratoria Przyszłości – niezbędnik dyrektora szkoły
Zakres tematyczny:
Laboratoria Przyszłości jako wsparcie pracy dydaktycznej i wychowawczej szkół. Trendy edukacyjne z konferencji BETT.
Termin: 18 kwietnia, godz. 14.00–15.30
Prowadzący: Krzysztof Jaworski
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/I/7.

Podobne wpisy:
Jakie dokumenty są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania szkoły?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Dokumentacja dyrektora szkoły”, które odbędą się 30 maja, w godzinach 12.30–15.45, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Tydzień Bibliotek 2023 – relacja

Z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8–15 maja), zainicjowanych Dniem Bibliotekarza, Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej przystosowała swój wkład w święto do hasła MOJA TWOJA NASZA – BIBLIOTEKA!

Inkluzywność w zróżnicowanym świecie. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowo-dydaktycznej „Inkluzywność w zróżnicowanym świecie. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą”, która odbędzie się 30 maja, w godz. 14.00–18.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie. Konferencja organizowana jest we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego.