ZCDN

Laboratoria Przyszłości – niezbędnik dyrektora szkoły

W ramach szkolenia uczestnicy uzyskają aktualne informacje dotyczące programu „Laboratoria Przyszłości” oraz jego realizacji w perspektywie najbliższych lat. Przedstawione zostaną zasoby i możliwości dotyczące merytorycznego wsparcia szkół i placówek oświatowych w zakresie wykorzystania zakupionych pomocy dydaktycznych. Ponadto przedstawione zostaną rozwiązania dla „Laboratoriów Przyszłości” prezentowane podczas targów edukacyjnych Bett Show 2023 w Londynie.

Szkolenie: Laboratoria Przyszłości – niezbędnik dyrektora szkoły
Zakres tematyczny:
Laboratoria Przyszłości jako wsparcie pracy dydaktycznej i wychowawczej szkół. Trendy edukacyjne z konferencji BETT.
Termin: 18 kwietnia, godz. 14.00–15.30
Prowadzący: Krzysztof Jaworski
Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/I/7.

Podobne wpisy:
Zapraszamy na konferencję „Matematyka – dodaj do ulubionych”

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem konferencji „Matematyka – dodaj do ulubionych”, która odbędzie się w sobotę 16 marca, w godz. 10.30–16.00, w trybie zdalnym.

Warsztaty Tour de Konstytucja „Siła Młodych – Most Pokoleń”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w ramach IV edycji Tour de Konstytucja, które odbędzie się 8 marca pod hasłem „Siła Młodych – Most Pokoleń”. Poświęcone jest ono przede wszystkim ludziom młodym i edukacji obywatelskiej prowadzonej w dialogu międzypokoleniowym. Zagadnienia, wokół których będą odbywały się warsztaty to: szkoła przyszłości (statut, samorządność, relacje, zmiany), prawa cyfrowe, ochrona zdrowia psychicznego i przeciwdziałanie przemocy. Zajęcia poprowadzą specjaliści z ramienia Fundacji Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, m.in. Robert Hojda, Kinga Dagmara Siadlak, Danuta Przywara.

Jak holistycznie wspierać rozwój dziecka w wieku przedszkolnym?

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji „Różnorodność w metodach wspierających rozwój dziecka w przedszkolu”, która odbędzie się 13 marca, w godzinach 12.30–18.30. Konferencja będzie realizowana hybrydowo – możliwy jest zatem udział w siedzibie ZCDN-u oraz w trybie zdalnym.