ZCDN

Laboratoria Przyszłości – niezbędnik dyrektora szkoły

W ramach szkolenia uczestnicy uzyskają aktualne informacje dotyczące programu „Laboratoria Przyszłości” oraz jego realizacji w perspektywie najbliższych lat. Przedstawione zostaną zasoby i możliwości dotyczące merytorycznego wsparcia szkół i placówek oświatowych w zakresie wykorzystania zakupionych pomocy dydaktycznych. Ponadto przedstawione zostaną rozwiązania dla „Laboratoriów Przyszłości” prezentowane podczas targów edukacyjnych Bett Show 2023 w Londynie.

Szkolenie: Laboratoria Przyszłości – niezbędnik dyrektora szkoły
Zakres tematyczny:
Laboratoria Przyszłości jako wsparcie pracy dydaktycznej i wychowawczej szkół. Trendy edukacyjne z konferencji BETT.
Termin: 18 kwietnia, godz. 14.00–15.30
Prowadzący: Krzysztof Jaworski

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/I/7.