ZCDN

Mentor – jego rola i zadania w awansie zawodowym

W trakcie zajęć zostaną przeanalizowane aspekty prawa oświatowego dotyczące obszaru awansu zawodowego. Uczestnicy zostaną zapoznani z zadaniami mentora i przeanalizują możliwości jego współpracy z nauczycielem rozpoczynającym pracę w szkole. Na zakończenie szkolenia przewidziano czas na dyskusję i pytania do prowadzącej.

Seminarium: Mentor – jego rola i zadania w awansie zawodowym

Zakres tematyczny: Zadania i rola mentora w przygotowaniu nauczyciela do zawodu. Podstawa prawna w zakresie awansu zawodowego nauczyciela początkującego.

Termin: 4 października 2023, godz. 17.30–20.00

Prowadząca: Renata Wiśniewska

Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się seminarium, zostanie rozesłany pocztą elektroniczną do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/G/13.

Podobne wpisy:
Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi”, które odbędzie się 12 grudnia, w godzinach 16.30–18.00, w trybie zdalnym.

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej”, które odbędzie się 12 grudnia, w godz. 11.30–13.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.