ZCDN

Mentor – jego rola i zadania w awansie zawodowym

W trakcie zajęć zostaną przeanalizowane aspekty prawa oświatowego dotyczące obszaru awansu zawodowego. Uczestnicy zostaną zapoznani z zadaniami mentora i przeanalizują możliwości jego współpracy z nauczycielem rozpoczynającym pracę w szkole. Na zakończenie szkolenia przewidziano czas na dyskusję i pytania do prowadzącej.

Seminarium: Mentor – jego rola i zadania w awansie zawodowym

Zakres tematyczny: Zadania i rola mentora w przygotowaniu nauczyciela do zawodu. Podstawa prawna w zakresie awansu zawodowego nauczyciela początkującego.

Termin: 4 października 2023, godz. 17.30–20.00

Prowadząca: Renata Wiśniewska

Forma bezpłatna

Link do platformy, na której odbędzie się seminarium, zostanie rozesłany pocztą elektroniczną do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/G/13.

Podobne wpisy:
Konferencja „Szkoła bez ocen”

Wszystkie osoby zainteresowane szkołą bez ocen jako wizją i praktyką zapraszamy 16 kwietnia do siedziby ZCDN-u na konferencję poświęconą takiej koncepcji edukacji. Wydarzenie jest współorganizowane z Centrum Nauki Kopernik oraz pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. W pierwszej części spotkania odbędzie się debata, podczas której dyrektorzy szkół oraz nauczyciele podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie organizacji szkoły bez ocen. Konferencji będą towarzyszyć warsztaty.

Jak uniknąć kłopotów, korzystając z internetu?

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji „Dzień bezpiecznego komputera i internetu”, która odbędzie się w trybie zdalnym 18 kwietnia, w godzinach 12.00–14.00.

Jak uczyć astronomii? Seminarium dla nauczycieli przyrodników

Już 22 kwietnia zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na seminarium zatytułowane „Jak uczyć astronomii?”. Spotkanie jest organizowane we współpracy z Polskim Towarzystwem Miłośników Astronomii oraz Morskim Centrum Nauki.