ZCDN

Mentor – jego rola i zadania w awansie zawodowym

W trakcie zajęć zostaną przeanalizowane aspekty prawa oświatowego dotyczące obszaru awansu zawodowego. Uczestnicy zostaną zapoznani z zadaniami mentora i przeanalizują możliwości jego współpracy z nauczycielem rozpoczynającym pracę w szkole. Na zakończenie szkolenia przewidziano czas na dyskusję i pytania do prowadzącej.

Seminarium: Mentor – jego rola i zadania w awansie zawodowym

Zakres tematyczny: Zadania i rola mentora w przygotowaniu nauczyciela do zawodu. Podstawa prawna w zakresie awansu zawodowego nauczyciela początkującego.

Termin: 4 października 2023, godz. 17.30–20.00

Prowadząca: Renata Wiśniewska

Link do platformy, na której odbędzie się seminarium, zostanie rozesłany pocztą elektroniczną do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/G/13.