ZCDN

Nasłuch pedagogiczny: Mobilne Laboratoria Przyszłości

laboratoria przyszlosci

Mobilne Laboratoria Przyszłości to projekt wspierający realizację ogólnopolskiego programu Laboratoria Przyszłości. Od września 2022 roku zespoły edukatorów i ekspertów podróżują specjalnymi busami i odwiedzają szkoły podstawowe – także w województwie zachodniopomorskim.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu z Katarzyną  Grudniewską, koordynatorką MLP i Joanną Dzinkowską, liderką edukatorów MLP. W czasie rozmowy poruszone zostały zagadnienia związane z realizacją projektu oraz sposobami wykorzystania narzędzi otrzymanych w ramach Laboratoriów Przyszłości.