ZCDN

Odszedł profesor Edward Włodarczyk

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 7 kwietnia 2021 roku zmarł prof. dr hab. Edward Włodarczyk, wybitny historyk, ceniony w międzynarodowym środowisku naukowiec, znawca dziejów Pomorza, nauczyciel i niekwestionowany autorytet kilku pokoleń szczecińskich historyków, Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego w latach 2012–2020.

Rodzinie, bliskim przyjaciołom oraz współpracownikom Pana Profesora składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Urszula Pańka, dyrektorka ZCDN-u, wraz z pracownikami

Podobne wpisy:
„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.

Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa w ZCDN-ie

Po raz kolejny w naszym województwie odbywają się Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Przestrzenie dziedzictwa”. Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie również przygotowało dla Państwa kilka atrakcji.

Kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie kwalifikacyjnym online z zakresu zarządzania oświatą. Ukończenie kursu daje uprawnienia do zarządzania szkołą i placówką oświatową. Kurs będzie realizowany w oparciu o ramowy plan i program zatwierdzone przez Ministra Edukacji Narodowej.