ZCDN

Ogólnopolska akcja #ocochodziwszkole

Pracownicy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli dołączyli do ogólnopolskiej akcji #ocochodziwszkole – inicjatywy, która ma rozpocząć dyskusję o dzisiejszym szkolnictwie.   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć odpowiedzi pracowników na pytanie postawione w nazwie wydarzenia.

Akcja #ocochodziwszkole to inicjatywa Ewy Radanowicz, dyrektorki szkoły w Radowie Małym i autorki książki „W szkole wcale nie chodzi o szkołę”. Celem akcji jest wywołanie dyskusji o dzisiejszej edukacji poprzez umieszczeniu zdjęcia lub filmiku z kartką, na której znajduje się odpowiedź na pytanie zawarte w tytule akcji. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do nauczycieli, jak i uczniów.

Podobne wpisy:
W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.

Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem”, które odbędzie się 25 maja, w godz. 10.00–14.00, w siedzibie ZCDN-u.

Blog Na Zmianę

Na bieżąco obserwujemy to, co się dzieje w szkole – zarówno w systemie edukacji, jak i w społeczności, tworzonej przez nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Starając się odpowiedzieć na wyzwania współczesności, proponujemy Państwu blog, na którym znajdą się komentarze do aktualnych wydarzeń, pomysły dydaktyczne i podpowiedzi pedagogiczne. Wiosna jest dobrą porą, by zacząć coś nowego!