ZCDN

Ogólnopolska akcja #ocochodziwszkole

Pracownicy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli dołączyli do ogólnopolskiej akcji #ocochodziwszkole – inicjatywy, która ma rozpocząć dyskusję o dzisiejszym szkolnictwie.   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć odpowiedzi pracowników na pytanie postawione w nazwie wydarzenia.

Akcja #ocochodziwszkole to inicjatywa Ewy Radanowicz, dyrektorki szkoły w Radowie Małym i autorki książki „W szkole wcale nie chodzi o szkołę”. Celem akcji jest wywołanie dyskusji o dzisiejszej edukacji poprzez umieszczeniu zdjęcia lub filmiku z kartką, na której znajduje się odpowiedź na pytanie zawarte w tytule akcji. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do nauczycieli, jak i uczniów.

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.