ZCDN

#PoNichDziedziczę

ZCDN zaprasza Państwa do dołączenia do kampanii #PoNichDziedziczę, która jest pretekstem do uhonorowania nauczycieli i nauczycielek, którym coś ważnego zawdzięczamy. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napiszą Państwo, co odziedziczyli po swoim mentorze/mentorce. Można również wskazać imię i nazwisko nauczyciela/nauczycielki oraz szkołę, w której mieliście Państwo okazję się spotkać.

Zdjęcia nadesłane na adres agodzinska@zcdn.edu.pl, po nałożeniu specjalnej nakładki, zostaną umieszczone na facebookowym profilu ZCDN-u, tworząc wyjątkową galerię.

Podobne wpisy:
W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań – modyfikacja programów nauczania”, które odbędą się 27 maja, w godzinach 16.00–19.00, w trybie zdalnym.

Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych do udziału w szkoleniu stacjonarnym „Laboratoria przyszłości – praca z cyfrowym obrazem i dźwiękiem”, które odbędzie się 25 maja, w godz. 10.00–14.00, w siedzibie ZCDN-u.

Blog Na Zmianę

Na bieżąco obserwujemy to, co się dzieje w szkole – zarówno w systemie edukacji, jak i w społeczności, tworzonej przez nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Starając się odpowiedzieć na wyzwania współczesności, proponujemy Państwu blog, na którym znajdą się komentarze do aktualnych wydarzeń, pomysły dydaktyczne i podpowiedzi pedagogiczne. Wiosna jest dobrą porą, by zacząć coś nowego!