ZCDN

#PoNichDziedziczę

ZCDN zaprasza Państwa do dołączenia do kampanii #PoNichDziedziczę, która jest pretekstem do uhonorowania nauczycieli i nauczycielek, którym coś ważnego zawdzięczamy. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napiszą Państwo, co odziedziczyli po swoim mentorze/mentorce. Można również wskazać imię i nazwisko nauczyciela/nauczycielki oraz szkołę, w której mieliście Państwo okazję się spotkać.

Zdjęcia nadesłane na adres agodzinska@zcdn.edu.pl, po nałożeniu specjalnej nakładki, zostaną umieszczone na facebookowym profilu ZCDN-u, tworząc wyjątkową galerię.

Podobne wpisy:
Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Szkolne doświadczenia biologiczne w zgodzie z przepisami sanitarnymi”, które odbędzie się 12 grudnia, w godzinach 16.30–18.00, w trybie zdalnym.

Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Sztuczna inteligencja w pracy dyrektora placówki oświatowej”, które odbędzie się 12 grudnia, w godz. 11.30–13.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie.

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.