ZCDN

#PoNichDziedziczę

ZCDN zaprasza Państwa do dołączenia do kampanii #PoNichDziedziczę, która jest pretekstem do uhonorowania nauczycieli i nauczycielek, którym coś ważnego zawdzięczamy. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napiszą Państwo, co odziedziczyli po swoim mentorze/mentorce. Można również wskazać imię i nazwisko nauczyciela/nauczycielki oraz szkołę, w której mieliście Państwo okazję się spotkać.

Zdjęcia nadesłane na adres agodzinska@zcdn.edu.pl, po nałożeniu specjalnej nakładki, zostaną umieszczone na facebookowym profilu ZCDN-u, tworząc wyjątkową galerię.

Podobne wpisy:
Jak uatrakcyjnić lekcje informatyki?

Serdecznie zapraszamy na konferencję połączoną z warsztatami „Druk 3D i inne sposoby angażowania uczniów na lekcjach informatyki”, która odbędzie się w siedzibie ZCDN-u w Szczecinie 29 marca, w godzinach 14.00–18.00. Wydarzenie jest współorganizowane z wydawnictwem MiGra.

Teatr w szkole?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Po co komu teatr? – pedagogika teatru w szkole”, które odbędą się 3 kwietnia, w godzinach 13.00–14.30, w IX Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.

W kwietniu ZCDN zaświeci na niebiesko!

Kwiecień jest światowym miesiącem wiedzy na temat autyzmu, dlatego w tym czasie ZCDN „zaświeci się” na niebiesko. W związku z obchodami przygotowaliśmy dla Państwa cykl szkoleń i spotkań dotyczących teorii, objawów i charakterystycznych zachowań dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Nasze działania mają na celu propagowanie wiedzy na ten temat oraz udzielenie realnej pomocy dyrektorom i nauczycielom w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu.