ZCDN

#PytamSprawdzamKlikam! Zaproszenie do współtworzenia publikacji

Jeżeli mają Państwo chęć i potrzebę podzielenia się z innym nauczycielami swoimi pomysłami na zajęcia rozwijające krytyczne myślenie lub wykorzystujące narzędzia z tego obszaru, serdecznie zapraszamy do nadsyłania wypracowanych przez Państwa scenariuszy zajęć według poniższego schematu:

• przedmiot
  • klasa/poziom edukacyjny
  • temat
  • czas trwania
  • cele lekcji
  • krótki opis wskazujący elementy scenariusza, które mają na celu naukę krytycznego myślenia
  • przebieg lekcji.

Osoby chętne do włączenia się w tworzenie publikacji i zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt z Anną Godzińską: agodzinska@zcdn.edu.pl.