ZCDN

Rewalidacja a pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół do udziału w bezpłatnej konferencji „Rewalidacja a pomoc psychologiczno-pedagogiczna”, która odbędzie się 15 czerwca, w godzinach 16.00–18.00, w trybie zdalnym. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zadania nauczyciela i dyrektora zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zajęć rewalidacyjnych oraz obowiązujące podstawy prawne.

Program konferencji
16.00–16.30 – Zajęcia rewalidacyjne w przedszkolu i szkole, Weronika Dwojakowska
16.30–17.00 – Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu, Renata Wiśniewska
17.00–17.30 – Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole podstawowej, Agnieszka Ruks
17.30–18.00 – Dyskusja i pytania

Zakres tematyczny: Zadania nauczyciela i dyrektora zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zajęć rewalidacyjnych. Podstawy prawne, dokumentacja oraz formy realizacji.

Termin: 15 czerwca 2023, 16.00-18.00

Prelegentki: Weronika Dwojakowska, Renata Wiśniewska, Agnieszka Ruks

Forma bezpłatna

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy II/8.  Zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.