ZCDN

Rewalidacja a pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół do udziału w bezpłatnej konferencji „Rewalidacja a pomoc psychologiczno-pedagogiczna”, która odbędzie się 15 czerwca, w godzinach 16.00–18.00, w trybie zdalnym. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zadania nauczyciela i dyrektora zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zajęć rewalidacyjnych oraz obowiązujące podstawy prawne.

Program konferencji
16.00–16.30 – Zajęcia rewalidacyjne w przedszkolu i szkole, Weronika Dwojakowska
16.30–17.00 – Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w przedszkolu, Renata Wiśniewska
17.00–17.30 – Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole podstawowej, Agnieszka Ruks
17.30–18.00 – Dyskusja i pytania

Zakres tematyczny: Zadania nauczyciela i dyrektora zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zajęć rewalidacyjnych. Podstawy prawne, dokumentacja oraz formy realizacji.

Termin: 15 czerwca 2023, 16.00-18.00

Prelegentki: Weronika Dwojakowska, Renata Wiśniewska, Agnieszka Ruks

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy II/8.  Zakwalifikowane osoby w dniu konferencji otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu.