ZCDN

Rusza kolejna edycja konkursów przedmiotowych

Baner informujący o organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2023/2024

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych.

W roku szkolnym 2023/2024 odbędą się następujące konkursy:
XXIII Konkurs Biologiczny,
LV Konkurs Chemiczny,
XVI Konkurs Dziennikarski „Bliżej niż myślisz”,
XVI Konkurs Wiedzy Ekonomicznej,
LXVI Międzyszkolny Turniej Fizyczny,
XV Konkurs Geograficzno-Nautologiczny,
LXIV Międzyszkolne Zawody Matematyczne,
XV Wojewódzki Konkurs Języków Obcych.

Konkursy przedmiotowe dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych organizowane są przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Uniwersytet Szczeciński, Politechnikę Morską w Szczecinie, Collegium Balticum – Akademię Nauk Stosowanych oraz Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Konkursy odbywają się pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem ogólnym zawierającym terminarz tegorocznej edycji konkursów.

Wkrótce udostępnimy Państwu szczegółowe informacje. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej – zcdn.edu.pl/konkursy-przedmiotowe/.