ZCDN

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym pracę „Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych”, które odbędzie się 4 grudnia, w godz. 16.00–17.30, w trybie zdalnym.

Zakres tematyczny: Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Realizacja podstawy programowej na lekcji języka niemieckiego. Innowacyjne działania podejmowane na lekcji języka niemieckiego.

Termin: 4 grudnia, godz. 16.00–17.30

Prowadzący: Sebastian Molski

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń: numer formy doskonalenia– III/4.