ZCDN

Zapraszamy na konferencje sierpniowe

ZCDN Konferencje metodyczne 2023 2024

Podczas konferencji zostaną omówione podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa, zmiany w prawie oświatowym i systemie oświaty oraz propozycje doskonaleniowe i edukacyjne. Ponadto zostaną zaprezentowane wnioski i rekomendacje do planowania pracy nauczyciela w nowym roku szkolnym.

Terminy i sposób realizacji spotkań dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów i typów szkół zostały zamieszczone na załączonym plakacie.

Harmonogram sierpniowych konferencji metodycznych poprzedzających rok szkolny 2023/2024

Osoby zainteresowane udziałem w danej konferencji proszone są o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń.

Konferencje hybrydowe i online

Konferencje stacjonarne