ZCDN

Zaproszenie na uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych

Baner informujący o organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2023/2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów i wyróżnionych na uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego, organizowanych przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Politechnikę Morską w Szczecinie oraz Collegium Balticum.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia, o godzinie 11.00, w siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie. Szczegółowy program spotkania zostanie rozesłany przez organizatorów za pośrednictwem poczty elektronicznej.