ZCDN

Zgłoszenia do bazy wolontariuszy – pomoc dla dzieci z Ukrainy

Zachodniopomorska Kurator Oświaty tworzy bazę wolontariuszy gotowych zaangażować się w pomoc dyrektorom i nauczycielom, którzy chcą stworzyć jak najlepsze warunki do nauki dla dzieci uchodźców z Ukrainy. Poszukiwane są osoby znające języki wschodniosłowiańskie (studenci, nauczyciele, wykładowcy oraz inni członkowie społeczności akademickiej lub szkolnej).

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.