ZCDN

Zwiększając możliwości – zmniejszamy dystans!

ZCDN Nowa strona

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą nową witrynę internetową, którą przygotowaliśmy, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przed nowoczesną edukacją.

Mamy nadzieję, że zaproponowana nawigacja strony okaże się czytelna i atrakcyjna, co umożliwi Państwu intuicyjne korzystanie z jej obszernych zasobów.

Przejrzystość menu, wzbogacenie treści przy jednoczesnym uproszczeniu struktury oraz automatyczne dostosowanie do urządzeń mobilnych powinny ułatwić szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.

Zachęcamy do kontaktu oraz korzystania z naszej oferty szkoleniowej i zbiorów bibliotecznych.

Spotkajmy się w Centrum!

Podobne wpisy:
Zapraszamy na konferencje sierpniowe

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w sierpniowych konferencjach metodycznych, poprzedzających rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Tegoroczne spotkania odbędą się pod hasłem „Sztuczna inteligencja (AI) w szkolnej codzienności”.

Jakie alternatywy w edukacji? O tym przeczytasz w nowym numerze „Refleksji”!

Hasło przewodnie najnowszego zeszytu Zachodniopomorskiego Kwartalnika Oświatowego „Refleksje”, czyli EDUKACJA ALTERNATYWNA, odsyła do nowatorskich, odważnych, nieskrępowanych pomysłów na kształtowanie środowiska oświatowego, które idzie z duchem czasu i nie obawia się ograniczeń. „Edukacja alternatywna, czyli jaka?” – ktoś mógłby całkiem słusznie zapytać. Taka, dzięki której szkoła może się rozwijać w kierunku egalitaryzmu, empatii, współpracy, na czym skorzysta najbliższe otoczenie społeczne: rodzice, grono pedagogiczne i oczywiście uczniowie i uczennice. O tym wszystkim piszą autorki i autorzy szkiców, esejów, felietonów zamieszczonych w najnowszym numerze naszego pisma.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w okresie wakacyjnym

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca do 30 sierpnia Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie otwarte w godzinach 9.00–14.00. Jednocześnie przypominamy, że w związku z planowaną przerwą wakacyjną Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie oraz Oddziały Zamiejscowe ZCDN-u w Gryficach i Świnoujściu będą nieczynne od 8 lipca do 16 sierpnia.