ZCDN

Zwiększając możliwości – zmniejszamy dystans!

ZCDN Nowa strona

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą nową witrynę internetową, którą przygotowaliśmy, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przed nowoczesną edukacją.

Mamy nadzieję, że zaproponowana nawigacja strony okaże się czytelna i atrakcyjna, co umożliwi Państwu intuicyjne korzystanie z jej obszernych zasobów.

Przejrzystość menu, wzbogacenie treści przy jednoczesnym uproszczeniu struktury oraz automatyczne dostosowanie do urządzeń mobilnych powinny ułatwić szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.

Zachęcamy do kontaktu oraz korzystania z naszej oferty szkoleniowej i zbiorów bibliotecznych.

Spotkajmy się w Centrum!

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.