ZCDN

Zwiększając możliwości – zmniejszamy dystans!

ZCDN Nowa strona

Z wielką przyjemnością prezentujemy naszą nową witrynę internetową, którą przygotowaliśmy, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przed nowoczesną edukacją.

Mamy nadzieję, że zaproponowana nawigacja strony okaże się czytelna i atrakcyjna, co umożliwi Państwu intuicyjne korzystanie z jej obszernych zasobów.

Przejrzystość menu, wzbogacenie treści przy jednoczesnym uproszczeniu struktury oraz automatyczne dostosowanie do urządzeń mobilnych powinny ułatwić szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.

Zachęcamy do kontaktu oraz korzystania z naszej oferty szkoleniowej i zbiorów bibliotecznych.

Spotkajmy się w Centrum!

Podobne wpisy:
Zmiana organizacji pracy ZCDN-u 30 marca

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 30 marca Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteka Pedagogiczna będą otwarte dla interesantów w ograniczonych godzinach (od 11.30 do 14.00 placówka będzie nieczynna), natomiast Oddziały Zamiejscowe w Gryficach i Świnoujściu w tym dniu będą zamknięte.

Co jest ważniejsze na maturze: wiedza czy umiejętności?

Dyskusja na temat najnowszej formuły egzaminu maturalnego trwa nieprzerwanie od wielu miesięcy. Zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy reformowania matury wymieniają się argumentami, wśród których dominują te dotyczące problematyki obiektywnego oceniania czy przewagi zadań testowych w sprawdzaniu wiedzy. Dlatego najnowszy numer „Refleksji”, zatytułowany UMIEJĘTNOŚCI A NOWA MATURA, został poświęcony zmianom de facto zachodzącym w egzaminie maturalnym z poszczególnych przedmiotów, ale także ma na celu poddanie pod rozwagę kwestię dostosowania obowiązującego modelu edukacji do przemian cywilizacyjnych i społecznych.

Teatr w szkole?

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach stacjonarnych „Po co komu teatr? – pedagogika teatru w szkole”, które odbędą się 3 kwietnia, w godzinach 13.00–14.30, w IX Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.