Trening kreatywności dla nauczycieli

Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas szkolenia online, które odbędzie się 28 listopada w ramach spotkania Sieci współpracy dla nauczycieli 4K w edukacji. Zastanowimy się też, jaki związek ma 4K z 4P i teoria kreatywnego uczenia się. Podzielimy się własnymi doświadczeniami z praktyki szkolnej i weźmiemy udział we wspólnym treningu kreatywności.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i otwarty także dla osób spoza sieci. Spotkanie odbędzie się w godz. 16.30–18.00 na platformie e-learningowej. Wszystkie zakwalifikowane osoby w dniu spotkania otrzymają link umożliwiający uczestnictwo w zajęciach. Osoby planujące udział w szkoleniu zachęcamy do przygotowania własnych doświadczeń w rozwijaniu kreatywności uczniów i uczennic. Jeżeli ktoś chce się podzielić swoimi przemyśleniami, narzędziami, ćwiczeniami w formie krótkiej prezentacji, proszony jest o kontakt z prowadzącą szkolenie: mkostecka@zcdn.edu.pl.

Szkolenie: Trening kreatywności dla nauczycieli
Prowadząca: Marta Kostecka
Termin: 28 listopada, godz. 16.30–18.00

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: III/12.