Wojewódzki konkurs na referat z zakresu astronomii i astrofizyki

zcdnastrokonkurs24

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w 50 wojewódzkim konkursie na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla uczniów szkół średnich z województwa zachodniopomorskiego. Konkurs współorganizowany jest przez Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha.

Głównym celem konkursu jest popularyzacja astronomii i astronautyki oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania tymi dziedzinami wiedzy. Uczestnicy konkursu zostaną ponadto zaproszeni do udziału w Wojewódzkim Młodzieżowym Seminarium Astronomiczno-Astronautycznym. Patronat merytoryczny nad przebiegiem konkursu i seminarium sprawują Polskie Towarzystwo Astronomiczne oraz Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii. Regulamin konkursu znajdą państwo poniżej:

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu na Referat z Astronomii i Astronautyki

Załącznik nr 1 – Informacja nt. przetwarzania danych osobowych przez organizatorów
Załącznik nr 2 – Oświadczenie uczestnika
Załącznik nr 3 – Oświadczenie rodzica/opiekuna ustawowego uczestnika

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: konkursy@zcdn.edu.pl.

Więcej informacji na temat etapu ogólnopolskiego konkursu znaleźć można na stronie: https://www.planetarium.grudziadz.pl/omsa/