Jak pracować ze studentem na praktyce nauczycielskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online „Student na praktyce nauczycielskiej – jak pracować?”, które odbędzie się 21 lutego, w godz. 16.30–17.45.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną wymagania wobec opiekunka praktyki. Uczestnicy dowiedzą się, jak poprawnie wypełniać dokumentację związaną z praktyką. Omówione zostaną także sposoby efektywnego przygotowania praktykanta do roli nauczyciela.

Zakres tematyczny: Wymagania wobec opiekuna praktyk, poprawne wypełnienie dokumentacji związanej z przebiegiem praktyki, zasady przyjmowania studenta na praktykę. Wskazówki dotyczące opieki nad praktykantem w szkole. Sposoby efektywnego przygotowania praktykanta do roli nauczyciela.

Termin: 21 lutego, godz. 16.30–17.45
Prowadząca: Wiktoria Knap

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/C/47.