ZCDN

Czego nie wiemy o młodzieży, ale boimy się zapytać? Odpowiedzi szukaj w nowych „Refleksjach”

Tym razem na naszych łamach publikujemy zatem nie tylko głosy eksperckie. W numerze, w rubryce PEDAGOGIKA MŁODZIEŻY, prezentujemy zestaw tekstów, które zostały napisane przez osoby stawiające w nauce pierwsze kroki. To studentki i studenci z Koła Naukowego Pedagogów Młodzieży „Young Power”, działającego przy Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego. To od nich możemy się dowiedzieć, dlaczego młodzież to być może najważniejsza grupa na drabinie demograficznej i dlaczego warto czasami wysłuchać o problemach, aspiracjach oraz dokonaniach młodych ludzi. Innymi słowy: młodzież teraz!

Zapraszamy do lektury w wersji papierowej i elektronicznej!

okladka.pdf