Ogólnopolski Tydzień Bibliotek – Kącik książki dziecięcej

8 maja obchodzimy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. To zainicjowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich święto od wielu lat rozpoczyna Tydzień Bibliotek, trwający od 8 do 15 maja. Hasło Tygodnia Bibliotek 2021 brzmi „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie na każdy dzień obchodów przygotowała dla swoich czytelników małą atrakcję-niespodziankę. Jedną z nich jest kolejna porcja serii wydawniczych prezentowanych w ramach Kącika książki dziecięcej. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.