ZCDN

Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa w ZCDN-ie

ZCDn ZDD 2023

ZCDN już po raz kolejny bierze udział w obchodach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Przestrzenie dziedzictwa”. Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną również przygotowało dla Państwa kilka atrakcji.

Od 14 do 30 września w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie dostępna będzie wystawa najważniejszych zbiorów oraz ksiąg pamiątkowych Biblioteki pochodzących z jej poprzednich siedzib. Zwiedzający będą mieli okazję zgłębić historię księgozbiorów oraz poznać najważniejsze wydarzenia w dziejach Biblioteki Pedagogicznej.

W ramach obchodów Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2023 udostępnimy Państwu również interaktywną mapę doskonalenia nauczycieli na Pomorzu Zachodnim, zawierającą miejsca, w których na przestrzeni lat mieściły się siedziby Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz bibliotek pedagogicznych.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Podobne wpisy:
I Bieg Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej

Zapraszamy do udziału w I Biegu Nauczycieli im. Komisji Edukacji Narodowej, który odbędzie się 8 października w Parku Kasprowicza w Szczecinie.

Gra miejska: Polska oświata w międzywojennym Szczecinie

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Polska oświata w międzywojennym Szczecinie”, która zostanie uruchomiona 10 października. Zabawa będzie poprzedzona spotkaniem warsztatowym w ZCDN-ie.

„Biblioteka. Włącz się w to!”, czyli Zachodniopomorski BiblioLAB 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji BiblioLABu Zachodniopomorskiego, który odbędzie się 17 października (wtorek) w  siedzibie Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68). Tegorocznym motywem przewodnim jest szeroko rozumiane włączenie, inkluzja i otwartość na innych.