Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa w ZCDN-ie

ZCDn ZDD 2023

ZCDN już po raz kolejny bierze udział w obchodach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Przestrzenie dziedzictwa”. Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną również przygotowało dla Państwa kilka atrakcji.

Od 14 do 30 września w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie dostępna będzie wystawa najważniejszych zbiorów oraz ksiąg pamiątkowych Biblioteki pochodzących z jej poprzednich siedzib. Zwiedzający będą mieli okazję zgłębić historię księgozbiorów oraz poznać najważniejsze wydarzenia w dziejach Biblioteki Pedagogicznej.

W ramach obchodów Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2023 udostępnimy Państwu również interaktywną mapę doskonalenia nauczycieli na Pomorzu Zachodnim, zawierającą miejsca, w których na przestrzeni lat mieściły się siedziby Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz bibliotek pedagogicznych.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku!