Zmiana organizacji pracy Biblioteki Pedagogicznej w okresie wakacyjnym

Uprzejmie informujemy, że w związku z planowaną przerwą wakacyjną Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie oraz Oddziały Zamiejscowe ZCDN-u w Gryficach i Świnoujściu będą nieczynne od 10 lipca do 18 sierpnia. Za niedogodności przepraszamy.

Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pedagogów wobec trudności, z jakimi muszą mierzyć się w pracy z młodymi ludźmi w kryzysie psychicznym, proponujemy przestrzeń do wspólnej dyskusji i wysłuchania ekspertów w tej dziedzinie. Zapraszamy Państwa na konferencję współorganizowaną z Instytutem Pedagogiki US „Wsparcie w kryzysie psychicznym dzieci i młodzieży”, która odbędzie się 9 maja (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie ZCDN-u.

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w długi weekend majowy

Uprzejmie informujemy, że 2 maja (czwartek) Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałami Zamiejscowymi w Gryficach i Świnoujściu będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

Lekcja biblioteczna dla dzieci

W naszej bibliotece szczególnie cieszymy się z wizyt najmłodszych czytelników. Tym razem miałyśmy przyjemność poprowadzić lekcję biblioteczną dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie, którą przygotowały wspólnie nauczycielki bibliotekarki Regina Czekała-Kil oraz Elżbieta Schwarz.