Edukacyjny Hackaton – kurs na rozwój

Zachodniopomorski Kurator Oświaty organizuje spotkania dla nauczycieli i dyrektorów, którzy chcą zmian w edukacji – „po swojemu”.

W pięciu miejscowościach województwa w bieżącym tygodniu (16–20 września) odbędą się spotkania mające na celu wspólne poszukiwanie i opisanie praktycznych pomysłów na wdrażanie w szkołach nowych rozwiązań, np. do  pracy projektowej, organizacji pracy ucznia i nauczyciela sprzyjającej interdyscyplinarności, organizacji przestrzeni do pracy projektowej, nowoczesnych rozwiązań metodycznych podnoszących efektywność pracy ucznia i nauczyciela etc. Zaproszone są zarówno osoby z doświadczeniem, zaczynające wdrażać zmianę, jak i te, które by tego chciały, ale nie wiedzą, jak zacząć.

Szczegóły oraz formularze rejestracyjne na stronie ZKO.