ZCDN

Kontakt

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Gen. J. Sowińskiego 68, 70-236 Szczecin
NIP: 851-11-65-752,
REGON: 001391534

Godziny otwarcia ZCDN Szczecin
poniedziałki, środy, piątki: 8.00–16.00
wtorki, czwartki: 8.00–18.00

Sekretariat
tel. 91 435 06 22
e-mail: sekretariat@zcdn.edu.pl
epuap: /ZCDN/SkrytkaESP

Organizacja szkoleń
tel. 91 435 06 30
e-mail: szkolenia@zcdn.edu.pl

Biblioteka Pedagogiczna
tel. 91 435 06 42
e-mail: biblioteka@zcdn.edu.pl
Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 10.00–17.00

Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Gryficach
ul. Koszarowa 12, 72-300 Gryfice
tel. 731 931 126
e-mail: gryfice@zcdn.edu.pl
Godziny otwarcia: poniedziałki, środy, czwartki: 9.30–15.00

Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Świnoujściu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 72-600 Świnoujście
tel. 731 931 471
e-mail: swinoujscie@zcdn.edu.pl
Godziny otwarcia: wtorki, środy, czwartki: 9.30–15.00

Kontakt do pracowników

Kadra zarządzająca

Urszula Pańka
dyrektorka

pokój 12
tel. 91 435 06 22
e-mail: sekretariat@zcdn.edu.pl

dr Natalia Cybort-Zioło
wicedyrektorka ds. rozwoju i wspomagania
pokój 117
e-mail: ncybort-ziolo@zcdn.edu.pl

Elżbieta Typańska
główna księgowa

pokój 37
tel. 91 435 06 47
e-mail: etypanska@zcdn.edu.pl

Waldemar Zaborski
kierownik ds. doskonalenia nauczycieli

pokój 221
tel. 91 435 06 57
e-mail: wzaborski@zcdn.edu.pl

Regina Czekała-Kil
kierowniczka Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej
tel. 91 435 06 44
e-mail: rczekala@zcdn.edu.pl

Monika Kalińska-Chamielec
kierowniczka ds. administracji i obsługi
pokój 33
tel. 91 435 06 37
e-mail: mkalinska@zcdn.edu.pl

Anna Godzińska
kierowniczka ds. rozwoju i promocji
pokój 111
tel. 91 435 06 32
e-mail: agodzinska@zcdn.edu.pl

dr Agnieszka Jankowska
kierowniczka Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Gryficach

ul. Koszarowa 12, 72-300 Gryfice
tel. 731 931 126
e-mail: gryfice@zcdn.edu.pl

Grażyna Lis
kierowniczka Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Świnoujściu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 72-600 Świnoujście
tel. 731 931 471
e-mail: swinoujscie@zcdn.edu.pl

Nauczyciele konsultanci

Anna Bazyluk
nauczycielka konsultantka ds. nauczania matematyki
pokój nr 216 (II piętro)
tel. 91 435 06 58
e-mail: abazyluk@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Weronika Dwojakowska
nauczycielka konsultantka ds. kształcenia specjalnego i edukacji włączającej
pokój nr 222 (II piętro)
tel. 91 435 06 62
e-mail: wdwojakowska@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Krzysztof Jaworski
nauczyciel konsultant ds. podnoszenia kompetencji cyfrowych kadry zarządzającej i nauczycieli
pokój nr 223 (II piętro)
tel. 91 435 06 40
e-mail: kjaworski@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Krzysztof Koroński
nauczyciel konsultant ds. nauczania informatyki i biblioteki cyfrowej
pokój nr 223 (II piętro)
tel. 91 435 06 59
e-mail: kkoronski@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Marta Kostecka
nauczycielka konsultantka ds. edukacji humanistycznej
pokój nr 220 (II piętro)
tel. 91 435 06 55
e-mail: mkostecka@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Renata Wiśniewska
nauczycielka konsultantka ds. wychowania przedszkolnego
pokój nr 224 (II piętro)
tel. 91 435 06 61
e-mail: rwisniewska@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Waldemar Zaborski
nauczyciel konsultant ds. nauczania techniki, wychowania komunikacyjnego i edukacji dla bezpieczeństwa
pokój nr 221 (II piętro)
tel. 91 435 06 57
e-mail: wzaborski@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Nauczyciele doradcy metodyczni

Agnieszka Kraszewska
nauczycielka doradczyni metodyczna w zakresie fizyki
pokój nr 216 (II piętro)
tel. 91 435 06 58
e-mail: akraszewska@zcdn.edu.pl
konsultacje na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Janusz Olczak
nauczyciel doradca metodyczny w zakresie informatyki
pokój nr 223 (II piętro)
tel. 91 435 06 62
e-mail: jolczak@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Joanna Sadłowska-Szreder
nauczycielka doradczyni metodyczna w zakresie języka polskiego
pokój nr 224 (II piętro)
tel. 91 435 06 61
e-mail: jsadlowska@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Wiktoria Knap
nauczycielka doradczyni metodyczna w zakresie historii
pokój nr 220 (II piętro)
tel. 91 435 06 55
e-mail: wknap@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Sylwia Małecka
nauczycielka doradczyni metodyczna w zakresie biologii
pokój nr 222 (II piętro)
tel. 91 435 06 63
e-mail: smalecka@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Biblioteka Pedagogiczna

Regina Czekała
nauczycielka bibliotekarka
kierowniczka Biblioteki Pedagogicznej

tel. 91 435 06 44
e-mail: rczekala@zcdn.edu.pl
konsultacje online na platformie e-learningowej: czwartki, godz. 15.30–16.30

Beata Filus
nauczycielka bibliotekarka
tel. 91 435 06 42
e-mail: bfilus@zcdn.edu.pl

Elżbieta Schwarz
nauczycielka bibliotekarka
tel. 91 435 06 42
e-mail: eschwarz@zcdn.edu.pl

Oddziały Zamiejscowe

Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Gryficach
ul. Koszarowa 12, 72-300 Gryfice
tel. 731 931 126
e-mail: gryfice@zcdn.edu.pl

dr Agnieszka Jankowska
kierowniczka


Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Świnoujściu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 72-600 Świnoujście
tel. 731 931 471
e-mail: swinoujscie@zcdn.edu.pl

Grażyna Lis
kierowniczka

Dział Rozwoju i Promocji

Anna Godzińska
kierowniczka ds. rozwoju i promocji
tel. 91 435 06 32
e-mail: agodzinska@zcdn.edu.pl 

Andrzej Dąbrowski
specjalista ds. organizacji szkoleń
tel. 91 435 06 30
e-mail: szkolenia@zcdn.edu.pl

Olga Tunkiewicz
specjalistka ds. przedsięwzięć edukacyjnych
tel. 91 435 06 25
e-mail: otunkiewicz@zcdn.edu.pl

Sylwia Adamowicz
specjalistka ds. przedsięwzięć edukacyjnych
tel. 91 435 06 30
e-mail: sadamowicz@zcdn.edu.pl

dr Zofia Fenrych
specjalistka ds. przedsięwzięć edukacyjnych
tel. 91 435 06 53
e-mail: zfenrych@zcdn.edu.pl

Dział Ekonomiczno-Administracyjny

Monika Kalińska-Chamielec
kierowniczka ds. administracji i obsługi
tel. 91 435 06 37
e-mail: mkalinska@zcdn.edu.pl

Krystian Dutkiewicz
specjalista ds. informatycznych — administrator sieci
tel. 91 435 06 35
e-mail: kdutkiewicz@zcdn.edu.pl

Wydawnictwo

Sławomir Iwasiów
redaktor prowadzący Zachodniopomorskiego Dwumiesięcznika Oświatowego „Refleksje”
tel. 91 435 06 31

e-mail: siwasiow@zcdn.edu.pl

Katarzyna Kryszczuk-Mańkowska
sekretarz redakcji Zachodniopomorskiego Dwumiesięcznika Oświatowego „Refleksje”
tel. 91 435 06 34
e-mail: kmankowska@zcdn.edu.pl

Księgowość

Elżbieta Typańska
główna księgowa
tel. 91 435 06 47
e-mail: etypanska@zcdn.edu.pl

Irena Stortz
starsza księgowa
tel. 91 435 06 28
e-mail: istortz@zcdn.edu.pl

Urszula Podlaska
starsza księgowa
tel. 91 435 06 39
e-mail: upodlaska@zcdn.edu.pl

Kadry

Elżbieta Boboryko
specjalistka ds. kadr
tel. 91 435 06 26
e-mail: eboboryko@zcdn.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych

Grzegorz Sadłowski
e-mail: iod@zcdn.edu.pl
tel.: 91 435 06 33