Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli

70-236 Szczecin
ul. Gen. J. Sowińskiego 68

tel. 91 435 06 22
fax  91 422 52 24
e-mail: sekretariat@zcdn.edu.pl

NIP: 851-11-65-752
REGON: 001391534

PKO BP I Oddział w Szczecinie 76 1020 4795 0000 9102 0121 4782

Godziny funkcjonowania ZCDN-u:
od poniedziałku do piątku 11.00–18.00

Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej
od poniedziałku do piątku 11.00–18.00
soboty 9.00–16.00

Urszula Pańka
dyrektorka
pokój 12
tel. 91 435 06 22
e-mail: sekretariat@zcdn.edu.pl

Liliana Kruszczeńska
główna księgowa
pokój 37
tel.: 91 435 06 27
e-mail: lkruszczenska@zcdn.edu.pl

Maria Twardowska
wicedyrektor ds. doskonalenia nauczycieli i biblioteki pedagogicznej
pokój 215
tel. 91 435 06 40
e-mail: mtwardowska@zcdn.edu.pl

Piotr Lachowicz
wicedyrektor ds. rozwoju i wspomagania
pokój 117 A
tel. 91 435 06 32, 731 931 140
e-mail: plachowicz@zcdn.edu.pl

Agnieszka Jankowska
kierowniczka Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Gryficach

ul. Koszarowa 12, 72-300 Gryfice
tel. 91 384 33 78, 731 931 126
e-mail: gryfice@zcdn.edu.pl

Barbara Bycka
kierowniczka Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Myśliborzu

ul. Spokojna 18, 74-300 Myślibórz
tel. 95 747 27 10, 731 931 640
e-mail: mysliborz@zcdn.edu.pl

Romualda Stefanowicz
kierowniczka Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Świnoujściu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 72-600 Świnoujście
tel. 91 327 92 53, 731 931 471
e-mail: swinoujscie@zcdn.edu.pl

Agnieszka Czachorowska
nauczycielka konsultantka ds. świetlic szkolnych
pokój 224
e-mail: aczachorowska@zcdn.edu.pl
termin konsultacji:

Weronika Dwojakowska
nauczycielka konsultantka z obszaru pedagogiki specjalnej
pokój 224
e-mail: wdwojakowska@zcdn.edu.pl
termin konsultacji:

Ewa Jaklewicz-Walewicz
nauczycielka konsultantka ds. doradztwa zawodowego
pokój 212
tel: 91 435 06 60
e-mail: ejaklewicz@zcdn.edu.pl

Anna Kondracka-Zielińska
nauczycielka konsultantka ds. nauczania języka polskiego (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne)
pokój 223
tel. 91 425 06 52
e-mail: akondracka-zielinska@zcdn.edu.pl
termin konsultacji: czwartki, godz. 15.00–17.00

Krzysztof Koroński
nauczyciel konsultant ds. biblioteki cyfrowej i nauczania na odległość
pokój 214
tel: 91 435 06 59
e-mail: kkoronski@zcdn.edu.pl

Janusz Korzeniowski
nauczyciel konsultant ds. edukacji obywatelskiej
pokój 214
tel: 91 435 06 54
e-mail: jkorzeniowski@zcdn.edu.pl

Anna Kowalczyk
nauczycielka konsultantka ds. nauczania historii
pokój 222
e-mail: akowalczyk@zcdn.edu.pl
termin konsultacji:

Agnieszka Kozłowska
nauczycielka konsultantka ds. nauczania geografii
pokój 222
e-mail: akozlowska@zcdn.edu.pl
termin konsultacji:

Mirosław Krężel
nauczyciel konsultant ds. diagnozy pedagogicznej i ewaluacji
pokój 220
tel: 91 435 06 55
e-mail: mkrezel@zcdn.edu.pl

Małgorzata Majewska
nauczycielka konsultantka ds. nauczania biologii i promocji zdrowia
pokój 216
tel. 91 425 06 58
e-mail: mmajewska@zcdn.edu.pl
termin konsultacji: czwartki, godz. 15.00–17.00

Zdzisław Nowak
nauczyciel konsultant ds. edukacji ekologicznej i przyrodniczej
pokój 213
tel: 91 435 06 56
e-mail: znowak@zcdn.edu.pl

Beata Pełech
nauczycielka konsultantka ds. nauczania języka angielskiego
pokój 223
e-mail: bpelech@zcdn.edu.pl
termin konsultacji:

Beata Standio
nauczycielka konsultantka ds. edukacji wczesnoszkolnej
pokój 224
e-mail: bstandio@zcdn.edu.pl
termin konsultacji:

Maria Twardowska
nauczycielka konsultantka ds. edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
pokój 215
tel: 91 435 06 40
e-mail: mtwardowska@zcdn.edu.pl

Renata Wiśniewska
nauczycielka konsultantka z obszaru pedagogiki przedszkolnej
pokój 224
tel. 91 425 06 50
e-mail: rwisniewska@zcdn.edu.pl
termin konsultacji: czwartki, godz. 15.00–17.00

Waldemar Zaborski
nauczyciel konsultant ds. edukacji technicznej i wychowania komunikacyjnego, zajęć komputerowych i informatyki oraz edukacji dla bezpieczeństwa
pokój 221
tel: 91 435 06 57
e-mail: wzaborski@zcdn.edu.pl

Andrzej Zych
nauczyciel konsultant ds. kształcenia zawodowego
pokój 221
tel: 91 435 06 51
e-mail: azych@zcdn.edu.pl

Beata Kiryluk
pełnomocniczka ds. reformy oświaty
tel. 91 425 06 29
e-mail: bkiryluk@zcdn.edu.pl

Regina Czekała
nauczycielka bibliotekarka
tel: 91 435 06 44
e-mail: rczekala@zcdn.edu.pl

Beata Filus
nauczycielka bibliotekarka
tel:91 435 06 42
e-mail: bfilus@zcdn.edu.pl

Barbara Keller
nauczycielka bibliotekarka
tel:91 435 06 44
e-mail: bkeller@zcdn.edu.pl

Halina Kwiatkowska
nauczycielka bibliotekarka
tel:91 435 06 44
e-mail: hkwiatkowska@zcdn.edu.pl

Romana Malarczyk
nauczycielka bibliotekarka
tel:91 435 06 42
e-mail: rmalarczyk@zcdn.edu.pl

Urszula Pleskacz
nauczycielka bibliotekarka
tel: 91 435 06 44
e-mail: upleskacz@zcdn.edu.pl

Elżbieta Rychter
nauczycielka bibliotekarka
tel: 91 435 06 42
e-mail: erychter@zcdn.edu.pl

Elżbieta Schwarz
nauczycielka bibliotekarka
tel: 91 435 06 42
e-mail: eschwarz@zcdn.edu.pl

Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Gryficach

ul. Koszarowa 12, 72-300 Gryfice
tel. 91 384 33 78, 731 931 126
e-mail: gryfice@zcdn.edu.pl

Agnieszka Jankowska
kierowniczka

tel. 91 384 33 78, 731 931 126
e-mail: ajankowska@zcdn.edu.pl

Anna Ronowicz
nauczycielka bibliotekarka
tel. 91 384 33 78, 731 931 126
e-mail: aronowicz@zcdn.edu.pl

Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Myśliborzu

ul. Spokojna 18, 74-300 Myślibórz
tel. 95 747 27 10, 731 931 640
e-mail: mysliborz@zcdn.edu.pl

Barbara Bycka
kierowniczka 

tel. 95 747 27 10, 731 931 640
e-mail: bbycka@zcdn.edu.pl

Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Świnoujściu

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 72-600 Świnoujście
tel. 91 327 92 53, 731 931 471
e-mail: swinoujscie@zcdn.edu.pl

Romualda Stefanowicz
kierowniczka
tel. 91 327 92 53, 731 931 471
e-mail: rstefanowicz@zcdn.edu.pl

Grażyna Lis
nauczycielka bibliotekarka

tel. 91 327 92 53, 731 931 471
e-mail: glis@zcdn.edu.pl

Andrzej Dąbrowski
starszy referent ds. organizacji szkoleń
ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
pokój nr 109 (I piętro)
tel. 91 435 06 30
e-mail: szkolenia1@zcdn.edu.pl

ZCDN