ZCDN

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Rozpoczął się program bezpłatnych konsultacji psychologicznych dla mieszkanek i mieszkańców Pomorza Zachodniego. Skierowane są dla osób przeżywających kryzys emocjonalny, trudności w życiu rodzinnym lub zawodowym, czyli dla wszystkich tych, którzy nie chcą udawać, że jest dobrze, i chcieliby spróbować poczuć się lepiej. Program zakłada umówienie się na 3 sesje po 45 min – online lub telefonicznie. Prowadzone są przez psychologów i terapeutów z Pracowni Motywacja i Działanie (znani również jako „Para Psychologów”). Projekt finansowany jest przez Województwo Zachodniopomorskie i jest to kolejne działanie w obszarze wsparcia zdrowia psychicznego mieszkanek i mieszkańców naszego regionu.

Wszelkie informacje, regulamin oraz dane kontaktowe umożliwiające zgłoszenie się do projektu znajdują się na stronie https://konsultacjaupsychologa.pl/

Podobne wpisy:
Konkurs dla młodzieży „Konstruktorzy Marzeń 2024”

Centrum Nauki Kopernik wraz z partnerem strategicznym – firmą Boening zapraszają do udziału w konkursie „Konstruktorzy Marzeń 2024”.

Jak wspierać uczniów w samodzielnym uczeniu się?

Instytut Badań Edukacyjnych opracował informatory dla nauczycieli i dyrektorów szkół, zawierające przykładowe rozwiązania i dobre praktyki wspierające uczniów w samodzielnej nauce.

Zespół ds. Praw i Obowiązków Ucznia

Ministra edukacji narodowej Barbara Nowacka powołała zespół ekspercki przy ministerstwie, którego zadaniem będzie praca nad zmianami ustawowymi w dziedzinie praw i obowiązków ucznia oraz powołanie ogólnopolskiego rzecznika praw ucznia.