ZCDN

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Rozpoczął się program bezpłatnych konsultacji psychologicznych dla mieszkanek i mieszkańców Pomorza Zachodniego. Skierowane są dla osób przeżywających kryzys emocjonalny, trudności w życiu rodzinnym lub zawodowym, czyli dla wszystkich tych, którzy nie chcą udawać, że jest dobrze, i chcieliby spróbować poczuć się lepiej. Program zakłada umówienie się na 3 sesje po 45 min – online lub telefonicznie. Prowadzone są przez psychologów i terapeutów z Pracowni Motywacja i Działanie (znani również jako „Para Psychologów”). Projekt finansowany jest przez Województwo Zachodniopomorskie i jest to kolejne działanie w obszarze wsparcia zdrowia psychicznego mieszkanek i mieszkańców naszego regionu.

Wszelkie informacje, regulamin oraz dane kontaktowe umożliwiające zgłoszenie się do projektu znajdują się na stronie https://konsultacjaupsychologa.pl/

Podobne wpisy:
Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne – materiały informacyjne

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało cykl materiałów filmowych dotyczących wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w szkołach.

Fizyka w medycynie – seminarium dla nauczycieli

Polskie Towarzystwo Fizyki Medycznej, Zachodniopomorskie Centrum Onkologiczne oraz Instytut Fizyki Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w seminarium „Fizyka w Medycynie”, które odbędzie się 26 maja br. na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli przedmiotów ścisłych i przyrodniczych w szkołach ponadpodstawowych.

Szkolenia z doradztwa edukacyjno-zawodowego

Na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki zostaną przeprowadzone szkolenia dla pracowników oświaty zatrudnionych w szkołach i placówkach systemu oświaty w województwie zachodniopomorskim.