ZCDN

Bezpłatne konsultacje psychologiczne

Rozpoczął się program bezpłatnych konsultacji psychologicznych dla mieszkanek i mieszkańców Pomorza Zachodniego. Skierowane są dla osób przeżywających kryzys emocjonalny, trudności w życiu rodzinnym lub zawodowym, czyli dla wszystkich tych, którzy nie chcą udawać, że jest dobrze, i chcieliby spróbować poczuć się lepiej. Program zakłada umówienie się na 3 sesje po 45 min – online lub telefonicznie. Prowadzone są przez psychologów i terapeutów z Pracowni Motywacja i Działanie (znani również jako „Para Psychologów”). Projekt finansowany jest przez Województwo Zachodniopomorskie i jest to kolejne działanie w obszarze wsparcia zdrowia psychicznego mieszkanek i mieszkańców naszego regionu.

Wszelkie informacje, regulamin oraz dane kontaktowe umożliwiające zgłoszenie się do projektu znajdują się na stronie https://konsultacjaupsychologa.pl/

Podobne wpisy:
Moja mała ojczyzna – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają uczniów i uczennice szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XXIV edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, realizowanej w roku szkolnym 2023/2024.

Konkursy i programy Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie zostało ogłoszonych kilka różnych konkursów i programów adresowanych do nauczycieli i uczniów różnych poziomów nauczania. Zachęcamy do zapoznana się z propozycjami.

Innowacyjny nauczyciel i jego praktyki

Instytut Badań Edukacyjnych opublikował 20 portretów praktyków szkolnych z czterech krajów europejskich, stanowiących cenny materiał dla nauczycieli szukających inspiracji do własnej pracy.