Jak uczyć (się) w epoce cyfrowej | TechKlub Szczecin

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie zaprasza na spotkanie  pt. „Jak uczyć (się) w epoce cyfrowej | TechKlub Szczecin”, które odbędzie się 26 lutego w oddziale MBP ProMedia, przy Alei Wojska Polskiego 2 w Szczecinie.

Agenda spotkania:

16.40 – Rejestracja

17.00 – Dochodzenie do wiedzy i krytyczne myślenie jako umiejętności życiowe generacji Z –  Łukasz Kowalik, OK, Boomer!

17.45 – Przerwa kawowa

18.00 – Jak (się) uczyć o przyszłości? Na przykładzie nauki programowania i podstaw sztucznej inteligencji – Kamil Śliwowski

18.45 – Networking

Informacja o prelegentach:

Łukasz Kowalik – pracuje z wykorzystaniem języka angielskiego od 2001 roku jako: nauczyciel, tłumacz i lektor. Obecnie pracuje w szkole międzynarodowej, gdzie prowadzi zajęcia z języka angielskiego i teorii wiedzy, wykorzystując do tego EdTech. Łukasz o sobie pisze następująco: Jako edukator i pedagog ogromną radość czerpię z dzielenia się swoim doświadczeniem. Wykorzystując wiedzę o tym, jak ludzie się uczą, prowadzę szkolenia i warsztaty m.in. dla rad pedagogicznych, organizacji pozarządowych i dziennikarzy, z takich obszarów, jak nowe technologie i media społecznościowe (także w edukacji), metodyka nauczania języka obcego oraz integracja zespołu.

Kamil Śliwowski – dyrektor programu edukacyjnego w Centralnym Domu Technologii CDT, trener i animator edukacji medialnej i cyfrowej. Od kilkunastu lat związany z trzecim sektorem, współpracuje z fundacjami Panoptykon i Fundacja Szkoła z Klasą, pisze bloga i newsletter o nowoczesnej edukacji na https://otwartezasoby.pl

Rejestracja