Konferencja naukowa „Edukacja przed, podczas i po pandemii”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej online „Edukacja przed, podczas i po pandemii” organizowanej przez Katedrę Pedagogiki Ogólnej, Dydaktyki i Studiów Kulturowych Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Katedrę Pedagogiki Ogólnej i Porównawczej Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, która odbędzie się 20 czerwca 2020 roku.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci udziału w konferencji na adres poczty elektronicznej edukacjacovid@gmail.com w terminie do 15 czerwca. Po zarejestrowaniu na wskazany przez daną osobę adres poczty elektronicznej zostanie przesłana informacja o platformie, na której odbędzie się konferencja, wraz z linkiem i innymi danymi niezbędnymi do logowania. Udział jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji znajdują się na stronie Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Szczecińskiego oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.