Konkurs dla nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych na materiały do prowadzenia zajęć

Konkurs na najciekawsze materiały do prowadzenia zajęć dydaktycznych w trzech grupach wiekowych ogłosili Zachodniopomorska Kurator Oświaty Katarzyna Koszewska i Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki.

Każda grupa ma swój temat: „Proste triki z matematyki” dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, „Wędrówka przez świat Fredry” dla nauczycieli szkół podstawowych i „Niech Świat będzie EKO” dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych. Materiały w wersji elektronicznej można przesłać do 13 października 2023 r.

Szczegóły na stronie kuratorium.