ZCDN

Konkurs „Poszukiwacze smaków”

Zachęcamy do zapoznania się oraz rozpropagowania wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa zachodniopomorskiego informacji na temat X konkursu „Poszukiwacze smaków”,  którego organizatorem jest Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest aktywizacja młodzieży w zakresie: poszukiwania produktów lub potraw tradycyjnych, charakterystycznych dla danej rodziny, miejscowości, regionu; wskazania kulinarnych odrębności kulturowych pielęgnowanych w domach rodzinnych; kultywowania tożsamości regionalnej; pielęgnowania kulinarnych więzi międzypokoleniowych.

Zgłoszenia można składać w terminie do dnia 27 marca 2023 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Podobne wpisy:
Materiały dotyczące depresji

Kuratorium Oświaty w Szczecinie zachęca do korzystania z materiałów poświęconych depresji, które przygotował Narodowy Fundusz Zdrowia.

Program stypendialno-rozwojowy „Klasa”

Do 16 kwietnia 2023 roku trwa rekrutacja do 21 edycji programu stypendialno-rozwojowego „Klasa”, realizowanego przez Fundację BNP Paribas, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

„Atomy wiedzy”. Wyjazdowe szkolenie dla nauczycieli fizyki i chemii w Genewie

Od 11 do 19 marca 2023 roku odbędą się wyjazdowe, bezpłatne warsztaty dla nauczycieli fizyki i chemii z całej Polski. Liczba miejsc ograniczona!