ZCDN

Konkurs „Poszukiwacze smaków”

Zachęcamy do zapoznania się oraz rozpropagowania wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu województwa zachodniopomorskiego informacji na temat X konkursu „Poszukiwacze smaków”,  którego organizatorem jest Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

Celem konkursu jest aktywizacja młodzieży w zakresie: poszukiwania produktów lub potraw tradycyjnych, charakterystycznych dla danej rodziny, miejscowości, regionu; wskazania kulinarnych odrębności kulturowych pielęgnowanych w domach rodzinnych; kultywowania tożsamości regionalnej; pielęgnowania kulinarnych więzi międzypokoleniowych.

Zgłoszenia można składać w terminie do dnia 27 marca 2023 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Podobne wpisy:
Współpraca bez granic – forum eksperckie

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza do udziału w forum eksperckim „Współpraca bez granic – nauczyciele na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z doświadczeniem migracji i uchodźstwa”. Spotkanie w formie online odbędzie się 26 czerwca, zgłosić można się do 25 czerwca.

Konkurs dla nauczycieli „Kierunek Innowacja 2024”

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza nauczycieli szkół publicznych i niepublicznych wszystkich etapów do kolejnej edycji konkursu „Innowacje”.

Generacja V4 – granty dla młodzieży

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki ogłosił nabór wniosków do drugiej edycji programu minigrantów „Generacja V4” w 2024 r. Termin zgłaszania projektów, które wspierają krótkoterminową mobilność młodzieży w wieku 12-30 lat, upływa 30 czerwca 2024 r.