ZCDN

Konsultacje dotyczące zmian w podstawie programowej z wychowania fizycznego

Do ponownych konsultacji zostały przedstawione propozycje zmian w podstawie programowej z wychowania fizycznego. Konsultacje trwają do 6 lipca 2023 roku, a zmiany wejdą w życie w roku szkolnym 2023/2024. Proponowane zmiany obejmują wprowadzenie testów sprawnościowych uczniów klas IV–VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wpisywanie ich wyników do systemu teleinformatycznego „Sportowe Talenty”. Wyniki testów mają nie wpływać na ocenę z przedmiotu.

Więcej informacji w komunikacie MEiN-u.