ZCDN

Matura 2023 z języka polskiego. Materiały informacyjno-szkoleniowe CKE

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zamieszczane są sukcesywnie materiały pomocne
w przygotowaniach uczniów do matury z języka polskiego w roku 2023.

Materiały mają różnoraki charakter – są to opracowania, przykładowe prace oraz ich ocena, filmy instruktażowe. Zasób jest stopniowo zwiększany – ostatnio opublikowany został materiał na temat błędów logiczno-językowych.

Wszystko znajduje się na stronie CKE.

Przypominamy, że na stronie CKE publikowane są materiały pomocnicze oraz arkusze diagnostyczne
z różnych przedmiotów egzaminacyjnych, które mogą wspomóc przygotowania do egzaminu.